İlçe Tarım Müdürü Doğan'dan Çiftçi Tuncer'e Teşekkür - Son Dakika

İlçe Tarım Müdürü Doğan'dan Çiftçi Tuncer'e Teşekkür

07.09.2012 12:53
İlçe Tarım Müdürü Doğan'dan Çiftçi Tuncer'e Teşekkür, System.String[]

Kangal İlçe Tarım Müdürü Mustafa Kemal Doğan, alternatif ürün noktasında tarımsal faaliyet gösteren kişilerin bahçelerini gezmeye devam ediyor.

Kangal İlçe Tarım Müdürü Mustafa Kemal Doğan, alternatif ürün noktasında tarımsal faaliyet gösteren kişilerin bahçelerini gezmeye devam ediyor.

Karşıyaka Mahallesindeki evinin bahçesinde meyvecilik, seracılık ve arıcılık yapan Erdoğan Tuncer'i ziyaret eden İlçe Tarım Müdürü Mustafa Kemal Doğan, bahçe tarımına yönelik faaliyetlerin ilçede yaygınlaşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Doğan, başka bahçeleri de ziyaret ettiğini ancak burasının önceki gezdiği bahçelere oranla çok daha tertipli ve düzenli olduğunu ifade etti. Burada olduğu gibi bilinçli yapılan her işte başarının doğal bir sonuç olduğunu söyleyen Doğan, bu tür faaliyetler içine girmek isteyenlere İlçe Tarım Müdürlüğü olarak gerekli teknik desteği sağlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Bahçe sahibi Erdoğan Tuncer ise, İlçe Tarım Müdürü Doğan'ın ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti ifade ederek, bu işi kar ve kazanç kapısı olmaktan ziyade bir nevi yaşam biçimi olarak gördüğünü belirtti. Özellikle emekli olduktan sonra toprakla temasını hiç bir zaman kesmediğini kaydeden Tuncer, hem beden sağlığı hem de ruh sağlığı bakımından gereksiz yere zaman kaybedileceğine herkesin bahçesinde bu tür meşguliyetlerin içine girmesinin ilçeye ve ülkeye çok daha faydalı olacağını ifade etti.

Tuncer, kendisinden yardım istendiğinde seve seve yerine getireceğini de belirtti. - SİVAS

İlçe Tarım Müdürü Doğan'dan Çiftçi Tuncer'e Teşekkür

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İlçe Tarım Müdürü Doğan'dan Çiftçi Tuncer'e Teşekkür - Son Dakika


Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı