Ilgaz'da Yeni Müftülük Binasının Temeli Atıldı - Son Dakika

Ilgaz'da Yeni Müftülük Binasının Temeli Atıldı

11.06.2012 17:40
Ilgaz'da Yeni Müftülük Binasının Temeli Atıldı, System.String[]

Temel atma törenin,e Ilgaz Belediye Başkanı Cevdet Çetin, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Toprakçı ve vatandaşlar katıldı.

Ilgaz'da yeni müftülük binasının temeli atıldı

Temel atma törenin,e Ilgaz Belediye Başkanı Cevdet Çetin, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Toprakçı ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Müftüsü Halil Erten, temel atma töreninde yaptığı konuşmada, müftülük hizmet binasının bitmesiyle birlikte din hizmetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetleri de yapabileceklerini söyledi.

Erten, 400 metrekare alan üzerine yapılacak olan 3 katlı müftülük hizmet binasında, yatılı Kur'an Kursu ve 1 adet lojmanın olacağını kaydetti.

Muhabir: Hüdaverdi Atik/Özgür Alantor/Sinan Özmüş

Yayıncı: Neşat Ergül - ÇANKIRI

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ilgaz'da Yeni Müftülük Binasının Temeli Atıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Pentagon'dan Trump'a son dakika golü! Veda töreni yapılmayacak Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu