Ilgaz ve Sarvan, UEFA Gözlemci Kursu'na Katılacak - Son Dakika

Ilgaz ve Sarvan, UEFA Gözlemci Kursu'na Katılacak

07.02.2018 17:20
Ilgaz ve Sarvan, UEFA Gözlemci Kursu'na Katılacak, System.String[]

UEFA gözlemcileri Murat Ilgaz ile Oğuz Sarvan, UEFA Gözlemci Kursu'na katılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Merkez Hakem  Kurulu Üyesi ve UEFA Gözlemcisi Murat Ilgaz ile UEFA Gözlemcisi Oğuz Sarvan, 8-9  Şubat'ta İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenecek kursta yer alacak.
Avrupa'da oynanan müsabakalarda hakemlerin gözleminde standart yorum  ve analizi geliştirmek için gözlemcilere çeşitli eğitimler verilecek seminerde,  ayrıca video test uygulaması ve grup çalışmaları yapılacak.
Ilgaz ve Sarvan, UEFA Gözlemci Kursu'na Katılacak

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Ilgaz ve Sarvan, UEFA Gözlemci Kursu'na Katılacak - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Koronaya yakalanan Cemal Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti: İnsan değilsiniz Son Dakika: Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmen sportif direktörü oldu Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Vestel, iki İngiliz beyaz eşya firmasını satın aldı İstanbullunun yıllardır beklediği Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosu açıldı Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 20 kişi yaşamını yitirdi Erzincan'da 4,3 büyüklüğündeki deprem, bazı yapılarda çatlaklar oluşturdu Hayatını bu işten kazanıyor! Görme engelli genç, çektiği fotoğraflarla büyülüyor