Ilgın Belediyespor okçuluk branşında dereceye girdi - Son Dakika

Ilgın Belediyespor okçuluk branşında dereceye girdi

28.06.2022 16:54
Ilgın Belediyespor okçuluk branşında dereceye girdi

Ilgın Belediyespor Halk Oyunları ve Okçuluk Ekibi katıldığı yarışmalardan derece elde etti.

Ilgın Belediyespor Halk Oyunları ve Okçuluk Ekibi katıldığı yarışmalardan derece elde etti.

Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, yaptığı yazılı açıklamada, yarışmaları ve sporcuların çalışmalarını yakından takip ettiğini belirtti.

Ertaş, gençlerin ve sporun her daim yanında olduklarını vurgulayarak, "2020'de ilçemizde 7 farklı branşta açmış olduğumuz kurslara katılım sağlayan gençlerimiz büyük bir azim ve kararlılıkla çalışarak bizlerin ve Ilgın'ın gururu oldu. Gençlerimize, hocalarımıza ve bizlere destek veren kıymetli ailelerimize teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

Halk Oyunları Yarışması'nda, Gençler/Düzenlemeli kategorisinde birinci olan ekip, Yıldızlar/Düzenlemesiz kategorisinde de yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Gençler/Düzenlemeli grupta bölge birincisi olan Ilgın Belediyespor Halk Oyunları Ekibi, Gaziantep'te düzenlenecek Kulüpler Arası Halk Oyunları Gençler Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Konya'da düzenlenen Okçuluk İl Şampiyonası'nda ise 13-14 yaş grubu arasında il üçüncülüğü kazanan Ilgın Belediyespor Okçuluk Takımı, Antalya'da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

YORUMLAR
500
TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'den çiftçiye bedava elektrik sözü TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'den çiftçiye bedava elektrik sözü Al Sharq Uluslararası Gençlik Konferansı Al Sharq Uluslararası Gençlik Konferansı 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ilgın Belediyespor okçuluk branşında dereceye girdi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement