İlhan Cavcav'ın Anıları Hedefimizi Hatırlatıyor" - Son Dakika

İlhan Cavcav'ın Anıları Hedefimizi Hatırlatıyor"

18.11.2018 13:17
İlhan Cavcav'ın Anıları Hedefimizi Hatırlatıyor

Spor Toto 1. Lig'in lideri Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Erkan Sözeri, merhum onursal başkan İlhan Cavcav'ın kulüpteki fotoğraflarının kırmızı-siyahlı ekibe sürekli Süper Lig hedefini hatırlattığını söyledi.

Spor Toto 1. Lig'in lideri Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Erkan Sözeri, merhum onursal başkan İlhan Cavcav'ın kulüpteki fotoğraflarının kırmızı-siyahlı ekibe sürekli Süper Lig hedefini hatırlattığını söyledi.

Erkan Sözeri, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İlhan Cavcav'ın hatırasının adının verildiği tesiste yaşamaya devam ettiğini belirterek, "Kulübün her yerinde duayen başkanımızın hatırası, fotoğrafları var. Onun futbolu, kulübü ne kadar sevdiğini biliyoruz. İlhan Cavcav'ın anıları hedefimizi hatırlatıyor. Fotoğrafları, kupaları gördükçe de motivasyonumuz artıyor." ifadelerini kullandı.

Sezon sonunda şampiyon olacaklarını savunarak, elde edecekleri kupayı İlhan Cavcav'ın mezarına götüreceklerini tekrarlayan Sözeri, "Bu bizim için tarihi bir amaç. Camiaya, özellikle de Türk sporu için büyük katkıları olan İlhan Cavcav'a bunu borçlu olduğumuzu düşünüyorum. Futbolcularımız da bu sorumluluğun, yaşayacakları tarihin farkında." diye konuştu.

"Yönetim, futbolcular ve bizden kurulu bu ekibin kırmızı-siyahlı takımı hak ettiği lige çıkaracağına inanıyorum." ifadesini kullanan Sözeri, şunları kaydetti:

"Hedefimiz belli, bundan zerre geri adım atmadan yolumuza devam edeceğiz. Futbolcularımız gerekli kalite ve tecrübeye sahip. Aldığımız yenilgiden sonra her puanın ne kadar önemli olduğunu artık daha iyi biliyorlar. Kulübümüzde çok fotoğraf var. Bu sezon sonundaki mutluluk fotoğrafı da kulüpteki müstesna yerine çok yakışacak."

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor İlhan Cavcav'ın Anıları Hedefimizi Hatırlatıyor' - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı 20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi 2 kez vurulan, cezaevinden firar eden "namlı dolandırıcı" yakayı ele verdi Ford ve Volkswagen tercihini Türkiye'den yana kullandı: Kocaeli'ye 800 milyon euroluk yatırım yapacaklar