İlhan Şeşen Londra'da Sevenleriyle Buluştu - Son Dakika

İlhan Şeşen Londra'da Sevenleriyle Buluştu

05.11.2018 09:59
İlhan Şeşen Londra'da Sevenleriyle Buluştu, System.String[]

Londra Islington Assembly Hall da Pazar gecesi sahne alan Şeşen, birbirinden güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Londra Islington Assembly Hall da Pazar gecesi sahne alan Şeşen, birbirinden güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Yaklaşık  iki saat sahnede kalan sanatçı, programına "Rüzgar" şarkısıyla başlayan Şeşen, ardından aralarında "Neler Oluyor Bize, Ellerimde Çiçekler, Sen Benim Şarkılarımsın, Sensiz Olmaz, Sarılınca Sana, Dertli gibi parçaların da icra edildigi güçlü bir performansla şarkılarını seslendirdi.

Müziğe 1968 yılında başlayan İlhan Şeşen, 1971 yılında "Kavga" adlı kırkbeşlik plağını çıkardı. Gökhan ve Burhan Şeşen ile 1983 yılında "Grup Gündoğarken" grubunu kuran Şeşen, Ardından "Aşk Haklı, Neler Oluyor Bize, Ben Bu Şarkıları Kime Söyleyeyim, Aşk Yalan, İlhan Şeşen 2006 ve Gel albümlerini çıkardı.

Son olarak yaptığı  iki yıllık bir çalışmanın sonunda "Hediyem" adlı albümü dijital platformlar ve müzik raflarında yerini aldı.

Müziğin dışında bazı dizilerde de rol alan Şeşen, müzik ve oyunculuk alanlarında sanat yaşamını sürdürüyor.

Görüntü Dökümü

İlhan Şeşen Londra konserinden görüntüler - Londra

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya İlhan Şeşen Londra'da Sevenleriyle Buluştu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın 22 milyon TL'lik yeni sözleşme teklifini kabul etti 21:37 Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın 22 milyon TL'lik yeni sözleşme teklifini kabul etti EURO 2020 C Grubu'nda 2. olarak bir üst tura yükselen Avusturya'nın rakibi İtalya oldu 21:09 EURO 2020 C Grubu'nda 2. olarak bir üst tura yükselen Avusturya'nın rakibi İtalya oldu Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 20:29 Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "müzik yasağı" açıklamasına tepki: Yasaklar ideolojik
Normalleşme adımları kapsamında müzik kısıtlaması 24.00'e çekildi 20:13 Normalleşme adımları kapsamında müzik kısıtlaması 24.00'e çekildi Son Dakika: 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! İşte sokak kısıtlamasının da kaldırıldığı 4 yeni adım 19:05 Son Dakika: 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! İşte sokak kısıtlamasının da kaldırıldığı 4 yeni adım Sezgin Baran Korkmaz, Türkiye'ye iade edilecek mi? Viyana Mahkemesi'nden açıklama var 18:28 Sezgin Baran Korkmaz, Türkiye'ye iade edilecek mi? Viyana Mahkemesi'nden açıklama var
Meteoroloji illeri sıralayıp, tarih verdi! Şiddetli yağış salı günü öğleden sonra hayatı felç edecek 16:45 Meteoroloji illeri sıralayıp, tarih verdi! Şiddetli yağış salı günü öğleden sonra hayatı felç edecek 18 yaşındaki genç Galata Kulesi'nden atlayarak intihar etti 16:14 18 yaşındaki genç Galata Kulesi'nden atlayarak intihar etti
Advertisement