Son Dakika Haberleri: İlk 5 Haftada 7 Gol Atan Gomis'in Sırrı, Fizyoterapisti Jacobs

İlk 5 Haftada 7 Gol Atan Gomis'in Sırrı, Fizyoterapisti Jacobs

29 gün önce

Süper Ligde ilk 5 haftada 7 gol atan Bafetimbi Gomis'in, izin günlerinde bile fizyoterapist Pieter Jacobs'la çalıştığı ortaya çıktı.

Ligde ilk 5 haftada 7 gol kaydeden Bafetimbi Gomis özveri ve çalışkanlığının karşılığını alırken, perde arkasında bu başarıda pay sahibi olan bir isim daha çıktı. Bireysel performans koçu ve fizyoterapisti Pieter Jacobs... Spor uzmanı  Jacobs, her antrenman sonrasında en az 15-20 dakika şut çalışması yapan Gomis'in her adımında yanında yer alıyor.

ÜCRETİNİ KARŞILIYOR

Pieter  Jacobs da Bafetimbi Gomis ile birlikte  İstanbul'da yaşıyor.  Marsilya'da da Gomis ile beraber çalışan  Jacobs'un tüm masraf ve ücretlerini Fransız golcü kendisi karşılıyor. Ve beslenmesinden tutun da, özel antrenmanları, yaşam biçimine kadar ondan habersiz adım atmıyor.

ÇOCUKLARINA KAVUŞTU

Uzun süredir ailesi  Fransa'da olan Gomis'in 2 çocuğu ve eşi bu hafta  İstanbul'a geldi. Gomis'i asıl mutlu eden sürpriz ise ailesinin de kendisiyle birlikte  İstanbul'da yaşama kararı alması. Fransız golcünün ailesi için yeni bir ev arayışlarına hemen başladığı belirtiliyor.


Ebru Şallı ve Evli Sevgilisi Uğur Akkuş Aynı Otelde Yakalandı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
'Gelin Evi' Programında Ev Sahibi Gelinin Düğün Görüntüleri Konuklarını Şoke Etti