Son Dakika Haberleri: İlk 'Future Store' Saturn Marmara Park'ta

İlk 'Future Store' Saturn Marmara Park'ta

5 yıl önce

Saturn İstanbul Marmara Park Beylikdüzü, 18 Ekim 2012 Perşembe günü saat 06:00'da kapılarını çılgın bir kampanya ile açıyor.

İlk 'Future Store' Saturn Marmara Park'ta, System.String[]
Dünya'da 240'a yakın mağazası bulunan Saturn'un ilk 'Future Store' konseptli mağazası Saturn İstanbul  Marmara Park  Beylikdüzü, 18 Ekim 2012 Perşembe günü saat 06:00'da kapılarını çılgın bir kampanya ile açıyor.İLK 'FUTURE STORE' SATURN MARMARA PARK BEYLİKDÜZÜ'NDE AÇILIYORİstanbul  Marmara Park  Beylikdüzü'nde yer alan, 3.700 metrekareyi aşan alanı ile  Türkiye'nin 6. Saturn'u, 60.000 yeni ürünle 18 Ekim 2012 Perşembe günü sabah saat 06:00'da yine açılışa özel iddialı kampanyası ile kapılarını açacak.İlk 'Future Store'Teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt veren mobil yaşam alanı Saturn Future Store, aksesuar ve donanım için Dünya trendlerini sadece fiyatta değil, en yeni teknolojik ürünlerle sunan tek nokta olacak.Saturn  Marmara Park  Beylikdüzü, müşterilerine "Future Store" konsepti ile teknolojiyi uygulamalı anlatacak. Özel eğitimli profesyoneller, kişisel ürün, ofis ürünleri, ev ürünleri gibi 60.000'e yakın ürün yelpazesini, reyonlarda farklı kullanımları ile birlikte tanıtacak, eğitim verecekler.Yazıcı, PC hoparlörleri, yemek pişirme bölümü, çay kahve bölümü ile yemek hazırlama standında çok satan yeni ürünlerin de sergileneceği Future Store teknoloji tutkunlarına inovasyon devrimi sunacak.İşte bu Teknoloji! sloganıyla son teknolojiyi müşterilerle buluşturan Saturn, Dünya trendini yansıtan, "Connected World ve Mobile World" alanlarıyla gerek fiyat gerekse de danışmanlık hizmetlerindeki iddiasını bir kez daha vurgulamış olacak. Kampanyayı facebook üzerinden de takip edebilirsiniz.Saturn'un ilk kez  Marmara Park  Beylikdüzü mağazasında sunacağı özel alanlarda müşterilere kablosuz ağ teknolojisiyle çalışan cihazların birbiri ile bağlantılı uygulanmasını hem deneyimleme imkanı hem de öğrenme imkanı da yarattı.Yine kaçırılmayacak özel kampanyaSaturn,  Marmara Park'daki mağazasının açılışında da, teknoloji severlere sunacağı açılış kampanyasında iddiasını bir kez daha ortaya koyacak. Televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce ürün, özel kampanyalı fiyatı ile Saturn  Marmara Park'da yerini alacak.Tweet at, çılgın fiyatlardan ilk yararlanan 40 kişiden biri olMarmara Park açılışına özel, teknoloji tutkunlarını twitter'da özel bir kampanya bekliyor. https://twitter.com/SaturnTurkiye adresine #açılsaturnaçıl etkiketiyle tweet atan takipçilerden ilk 40 kişi açılıştan bir gün önce, 17 Ekim 2012 günü Saturn  Marmara Park'a girme ve açılışa özel indirimlerden anında yararlanma fırsatı yakalayacak.

Bir Milyon Liralık Soruya Ulaştı, Çekini Alıp Yarışmadan Ayrıldı Gerilim Hat Safhada! Tanklar Sınırda Savaş Pozisyonu Aldı
İstanbul'daki Suriyeli Anne-Kız Cinayetinde Çarpıcı İddia: Esad'dan Başkası Yapamaz