Son Dakika Haberleri: Hayatında İlk Kez Drone Görüp Kaçan Kadın Sosyal Medyayı Salladı

Hayatında İlk Kez Drone Görüp Kaçan Kadın Sosyal Medyayı Salladı

7 gün önce

Denizli'nin Çameli ilçesinde, yerel televizyon kanalı için havadan drone ile çekim yapıldı. İlk kez drone gören yaşlı kadın, cihazdan korkup ağaçların arasına kaçtı. O anlar, izleyenleri gülümsetti.

Denizli'nin Çameli ilçesinde, yerel televizyon kanalı için havadan drone ile yapılan çekimde, ilginç görüntüler ortaya çıktı. Yolda yürürken, ilk kez drone gören kadın, cihazdan korkup, ağaçların arasına kaçtı. Görüntülerdeki bu anlar, izleyenleri gülümsetti.

KAMERAMAN, DRONE İLE GÖRÜNTÜ ÇEKMEYE BAŞLADI

Kastamonu'da, bir süre önce köyünde ineklerini otlatırken, ilk defa drone gören kişinin tepkisi, sosyal medyada gündem olmuştu. Benzer olay, Denizli'nin Çameli ilçesinde meydana geldi. Yerel yayın yapan televizyon kanalının kameramanı, Sofular Mahallesi üzerinde, drone ile haber amaçlı görüntü çekmeye başladı.

YAŞLI KADIN DRONE'U GÖRDÜ, KAÇMAYA BAŞLADI

Bu sırada yolda yürüyen yaşlı kadın, havadaki drone'u gördü. Bir süre cihaza bakan; ancak anlam veremeyen kadın, drone'un üzerine doğru geldiğini görünce korkup, ağaçların arasına koştu.

Bu görüntüler, izleyenleri gülümsetti.
Murat Göğebakan'ın Kuzeni, 78 Yaşındaki Annesini Hastanelik Etti Daha Fazla Ketçap İsteyen Genç Kadın, Restoran Müdürünü Boğmaya Kalktı

Samsun'da Yaşlı Kadın Eviyle Birlikte Yandı Yaşlı Kadın Evinde Yanarak Can Verdi, Dede-Torunun Gözyaşları Yürekleri Dağladı