İlk milli fırkateyn İstanbul'un denize indirilme talimatını, Hulusi Akar'ın eşi verdi - Son Dakika

İlk milli fırkateyn İstanbul'un denize indirilme talimatını, Hulusi Akar'ın eşi verdi

23.01.2021 16:16

İlk milli fırkateyn İstanbul, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla bugün denize indirildi. Denizcilik geleneğine göre bir kadın tarafından suya indirilmesi gereken fırkateyn için talimatı, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın eşi Şule Akar verdi. Emine Erdoğan'ın programı nedeniyle törene katılamadığı, bu sebeple Akar'ın kürsüye çıktığı öğrenildi.

İstanbul Fırkateyni, bugün düzenlenecek törenle suyla buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve çok sayıda siyasi ismin katıldığı törende, fırkateynin denize indirilme talimatını ise Bakan Akar'ın eşi Şule Akar verdi.

DENİZCİLİK GELENEĞİ GEREĞİ TALİMATI BİR KADIN VERİYOR

Denizcilik geleneğine göre bu talimatın bir kadın tarafından verilmesi gerekiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın yoğun programı nedeniyle törene katılamaması üzerine, bu görev Şule Akar'a devredildi.

İlk milli fırkateyn İstanbul'un denize indirilme talimatını, Hulusi Akar'ın eşi verdi

Son Dakika Ekonomi İlk milli fırkateyn İstanbul'un denize indirilme talimatını, Hulusi Akar'ın eşi verdi - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Seyircisiz maçta takımlarını desteklemek için deplasmana giden 4 taraftar, trafik kazası sonucu hayatını kaybetti Zimmetine 5 milyon lira geçiren icra müdür yardımcısı ile bir şüpheli tutuklandı Internacional'in şampiyonluk için ihtiyacı olan tek gol, 90+6'da ofsayta takıldı ve şampiyon Flamengo oldu Son dakika: Yapılandırma ödemesi yapmak isteyenler bu hafta sonu kısıtlamadan muaf olacak Kanal İstanbul polemiği büyüyor! Erdoğan, kendisine 23 Haziran'ı hatırlatan İmamoğlu'na Maltepe üzerinden yüklendi Üzerine buz kütlesi düşen profesör ölümden döndü Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi Kerestelerin altında kalıp ölen kardeşinin yüzüne son kez bakıp gözyaşı döktü