İlkadım Belediye Başkanı Tok'a Ziyaret - Son Dakika

İlkadım Belediye Başkanı Tok'a Ziyaret

26.11.2014 16:28
İlkadım Belediye Başkanı Tok'a Ziyaret, System.String[]

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü üyeleri makamında ziyaret etti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü üyeleri makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kulüp Başkanı Yusuf Ertürk, "Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları - 3"'ün tanıtımını yaptı.

Burada konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bu tür yarışmaların ülkenin dört bir yanında yapılmasından onur ve gurur duyduğunu söyledi.

Belediyenin bu tür yarışmalara destek verdiğini belirten Tok, "Yarışmada sunulan kitapla her Müslümanın bilmesi gereken temel bilgiler mevcut. Dini duyguların ayakta tutulması noktasında önemli bir konuma sahip olan büyük bir proje. Gençlerimizin bu tür bilgilere bu tür yarışmalara her daim ihtiyacı var. Geleceğimiz olan yavrularımıza bu bilgileri aşılamak zorundayız. Peygamberini bilen O'nun hayatını öğrenen bir nesil her zaman topluma faydalı nesil olmuştur. Gerek ailesine gerek çevresine her zaman gereken önemi vererek hassasiyet göstermiştir" dedi. - Samsun

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İlkadım Belediye Başkanı Tok'a Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?