İlkadım'da Durmak Yok - Son Dakika

İlkadım'da Durmak Yok

30.03.2018 12:46
İlkadım'da Durmak Yok, System.String[]

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçeyi modern bir görünüme kavuşturmak için yaptıkları çalışmaların 2018’de de artarak devam edeceğini söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçeyi modern bir görünüme kavuşturmak için yaptıkları çalışmaların 2018'de de artarak devam edeceğini söyledi.

İlkadım belediyesi tarafından 2014 yılı Nisan ayından itibaren 156 bin 640 ton asfalt, 47 km yeni yol, 286 bin 110 metrekare sathi kaplama, 292 bin 843 metrekare beton kaldırım ve 144 bin 555 metrekare parke taş yol yapıldı.

2018 yazı için hazırlıklar tamam

4 yılda başarılı bir şekilde yürütülen fen işleri hizmetlerinin ara vermeden devam edeceğini belirten İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Karaduman, "4 yıldır ilçemizin her mahallesinde her sokağında modern bir ulaşım ağı için aralıksız çalışıyoruz. Yol çalışmalarının daha hızlı yürütüldüğü yaz mevsimi için de tüm hazırlıklarımızı tamamlamış durumdayız. 2018 yılı yaz ayında da ara vermeden tüm personelimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

"Çalışmalarımız son hız devam edecek"

2014'te göreve geldiklerinden bugüne ilçe genelinde asfalt, beton kaldırım, parke taş yol, sathi kaplama, yeni yol açma çalışmaları yaptıklarını ifade eden Başkan Tok, "İlçemizi modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız artarak devam etmektedir. Bütün mahallelerimizde belirli bir program dahilinde ihtiyaçları karşılıyoruz. İlçemizin daha güzel bir görünüme kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, baskı beton, kilitli parke taş, asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla yapmaktayız. 2018 yılı itibari ile de tüm cadde ve sokaklarımızda yapılacak olan çalışmalarımız devam edecek. Vatandaşımıza verdiğimiz sözleri tutmanın gururunu yaşarken her alanda rekor hizmetlere imza atmaktan da sonsuz mutluluk duyuyorum" diye konuştu. - SAMSUN

İlkadım'da Durmak Yok
İlkadım'da Durmak Yok
İlkadım'da Durmak Yok
İlkadım'da Durmak Yok

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İlkadım'da Durmak Yok - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi gerçekleşti Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı