İlker Başbuğ Tutuklandı - Son Dakika

İlker Başbuğ Tutuklandı

06.01.2012 00:50
İlker Başbuğ Tutuklandı, System.String[]

Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, "Cebir ve şiddet kullanarak hükümeti ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen ve tamamen engellemeye teşebbüs" ile "terör örgütü yöneticiliği" suçlarından tutuklandı.

"İnternet Andıcı" soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, "Cebir ve şiddet kullanarak hükümeti ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen ve tamamen engellemeye teşebbüs" ile "terör örgütü yöneticiliği" suçlarından tutuklandı.

- İSTANBUL

İlker Başbuğ Tutuklandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İlker Başbuğ Tutuklandı - Son Dakika


Son Dakika

Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Fatih Terim'den kırmızı kart yorumu: Bundan sonra daha çok 11'e 10 çalışmalıyız Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot