İlker İnanoğlu İle Aşk Yaşadığı İddia Edilen Elif Çelik Kimdir? - Son Dakika

İlker İnanoğlu İle Aşk Yaşadığı İddia Edilen Elif Çelik Kimdir?

10.09.2018 16:04
İlker İnanoğlu İle Aşk Yaşadığı İddia Edilen Elif Çelik Kimdir?, System.String[]

Filiz Akın'ın oğlu İlker İnanoğlu'nun geçtiğimiz gün bir AVM'de birlikte görüntülendiği manken Elif Çelik kimdir?

Zeynep Mutlu'dan 2017 yılında boşanan, yapımcı Türker İnanoğlu ve Filiz Akın'ın oğlu İlker İnanoğlu, geçen akşam bir AVM'deki lokantada ünlü model Elif Çelik ile görüntülendi. Görüntülerin ardından İlker İnanoğlu ve Elif Çelik arasında bir aşk başladığı iddia edildi.

ELİF ÇELİK KİMDİR?

Ünlü manken Elif Çelik, 15 Aralık 1987 yılında Diyarbakır'da dünyaya geldi ancak aslen Lübnanlıdır. Çelik, yaşamını Amerika'nın Florida eyaletinde sürdürmeye devam ediyor. 16 yaşına kadar bale yapmış olan Elif Çelik, İngilizce eğitim için Miami'ye gitti ve burada bir kaç fotoğrafçıya çıplak pozlar vererek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

PLAYBOY DERGİSİNE KAPAK OLDU

Amerika'da Playboy dergisine soyunan ve dönem dönem sosyal medyada da gündeme gelen Çelik ''Kolpaçino'', ''Kanıt'' ve Mehmet Ali Erbil'in sunduğu programda hosteslik yaptı. Ayrıca Faruk Aksoy'un yapım ve yönetmenliğini üstlendiği ''Erkekler'' adlı komedi filminde oynayarak oyunculuk hayatına da adım attı.

İlker İnanoğlu İle Aşk Yaşadığı İddia Edilen Elif Çelik Kimdir?

Son Dakika Güncel İlker İnanoğlu İle Aşk Yaşadığı İddia Edilen Elif Çelik Kimdir? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'ten saldırılarla ilgili yorum: Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar Kırmızı listede bulunan Arap tavşanı Şırnak'ta görüntülendi Kar yağışı İstanbul'a 10 günlük su kazandırdı! Barajlardaki doluluk oranı yüzde 30 seviyesine çıktı Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi Mesut Özil'in İstanbul'a ayak basması Rasim Ozan Kütahyalı'yı çıldırttı 3 hafta önce evlenen şarkıcı Cemre Kemer hamile mi? Japon sofralarında 'suşi' olan 'Karadeniz somonu geçen yıl ülkeye 23,7 milyon dolar kazandırdı Çıldır Gölü'nde buzun erken çözülmesi bölge halkını tedirgin etti: Bu bir kıyamet alameti