Son Dakika Haberleri: İlker Yasin, Lig TV'ye Transfer Oldu

İlker Yasin, Lig TV'ye Transfer Oldu

4 yıl önce

Katarlı BeIN Sports'a satılan Lig TV, İlker Yasin'i kadrosuna kattı. Ünlü spiker, "Turnuva Fatihleri" isimli programı sunacak.

İlker Yasin, Lig TV'ye Transfer Oldu, System.String[]

Katarlı BeIN Sports şirketine satılan Lig TV, ünlü Spor Müdürü ve Spikeri İlker Yasin'i kadrosuna kattı.

Uzun yıllar görev yaptığı Kanal D Spor Genel Yönetmenliği'nden geçtiğimiz aylarda ayrılan İlker Yasin, Spor Toto Süper Ligi'nin yayıncı kuruluşu Lig TV ailesine katıldı.

EKRANLARDAN BİR SÜREDİR UZAKTI

Spor yazarı Atilla Gökçe ile "Turnuva Fatihleri" adlı bir program yapan İlker Yasin bir süredir ekranlardan uzaktı. 65 yaşındaki usta spiker, mesleğe ilk olarak Son Havadis gazetesinde başladıktan sonra TRT'de anlattığı efsane maçlarla zihinlere kazındı.

1992'de Show TVnin başına geçen İlker Yasin, spor karşılaşmalarının dijital platforma taşındığı kanal olan Cine5'e geçişte de başroldeydi. 1996 yılının sonu itibariyle Kanal D'de Spordan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan İlker Yasin, kurumun D-Smart adlı dijital platforma geçiş sürecinde de önemli rol oynadı.

TURNUVA FATİHLERİ PROGRAMINI SUNACAK

İlker Yasin'in "Turnuva Fatihleri" programı pazar saat 21.15'de Lig TV ekranlarında olacak. Kısa bir süre önce Katarlı BeIN Sports şirketine satılan Lig TV üst yönetiminin İlker Yasin'in transferiyle nasıl bir yol haritası çizeceği merak konusu oldu.

Haber Yayın Tarihi: 05.06.2016 07:30 

YORUMLAR


Oyuncu İrem Sak'ın iç çamaşırsız fotoğrafına yorum ve beğeni yağdı Güzel oyuncu Kristen Stewart, üstsüz şekilde objektiflere yakalandı ABD Başkanı Trump düğmeye bastı! Yasak başlıyor