KÜÇÜKLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ… - Son Dakika

KÜÇÜKLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ…

12.11.2021 12:41
KÜÇÜKLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ…

Gazi Osman Paşa İlkokulu Sınıf öğretmeni Yücel Budak, Hayat Ağacı Derneği kurulduğundan bugüne, öğrencileriyle birlikte ihtiyaç sahiplerine destek oluyor.

Gazi Osman Paşa İlkokulu Sınıf öğretmeni Yücel Budak, Hayat Ağacı Derneği kurulduğundan bugüne, öğrencileriyle birlikte ihtiyaç sahiplerine destek oluyor.

Öğrencilerine derslerinde yardımlaşma ve dayanışmanın önemini anlatan Yücel öğretmen, şimdiye kadar Hayat Ağacı Derneği için düzenlediği yardım kampanyalarıyla, çocukların öğrendiklerini pekiştirmesini sağlıyor.

Gazi Osman Paşa İlkokulu, bu sene 2-A sınıfında kısa süre içinde bir yardım kampanyası düzenleyerek Gıda Bankasına destek oldu. Sınıf Öğretmeni Yücel Budak ve beraberindeki öğrenciler, Hayat Ağacı Derneğini ziyaret ederek topladıkları 900 TL'yi teslim ettiler.

İhtiyaç sahibi çocuklara yardım etmenin mutluluğu ile Hayat Ağacı Derneğini ziyaret eden öğrenciler, burada Gıda Bankasının gıda, giyim ve diğer reyonlarını gezdi. Öğretmenlerine teşekkür eden öğrencilerin, yoksul kimselere yardım ettikleri için mutlu oldukları görüldü.

Gazi Osman Paşa İlkokulu 2-A Sınıf Öğretmeni Yücel Budak, pandemi sebebiyle yardımlarına bir süre ara verdiklerini belirterek, yardımlarıyla Hayat Ağacı Derneğine katkı sağlayan hayırseverler ile faaliyetlerin sürdürülmesinde destek olan Belediyemize teşekkür etti.

Oluşturma Tarihi : 12 Kasım, 2021

Okunma Sayısı : & 10

YORUMLAR
500
Sivas'ta Anadolu ezgileri konseri verildi Sivas'ta Anadolu ezgileri konseri verildi Yabancıların yaptığı sondaj çalışmalarında petrol bulunan kuyular 'yetersiz' denilerek betonla kapatıldı Yabancıların yaptığı sondaj çalışmalarında petrol bulunan kuyular 'yetersiz' denilerek betonla kapatıldı Son dakika haber! Milli judocu Nurdan Almalı, hayatını kaybetti Son dakika haber! Milli judocu Nurdan Almalı, hayatını kaybetti
Kaynak: Habermetre

Son Dakika Toplum KÜÇÜKLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ… - Son Dakika

Bu haber Habermetre tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Habermetre tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Habermetre kurumudur.

Advertisement