İlyas Salman, 45 yıllık eşi Gülser Salman ile ilk kez görüntülendi - Son Dakika

İlyas Salman, 45 yıllık eşi Gülser Salman ile ilk kez görüntülendi

15.10.2020 15:45

Türk sinemasının usta ismi İlyas Salman, geçtiğimiz akşam eşiyle Antalya'da hizmet veren bir mekanın açılışına gitti. 45 yıldır evli olan Salman'ın eşini ilk kez görenler şaşkına uğradı.

Cansel Kula'nın sahibi olduğu restoranın açılış gecesine Yeşilçam'ın usta isimlerinden İlyas Salman ile oyuncu Muharrem Erdemir de katıldı. Okuduğu şiirlerle açılışa renk katan İlyas Salman, gecede kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini de geri çevirmedi.

EVLİLİKLERİNİ GÖZLERDEN UZAK YAŞIYORLAR

İlyas Salman geceye eşi Gülser Salman'la katıldı. 45 yıldır evli olan çiftin Devrim adında bir kızları ve Temmuz Ali adında bir oğulları var. Ekran önünde pek görünmeyen Gülser Salman sosyal medyada da kısa sürede gündem oldu.

İşte İlyas Salman ve eşi Gülser Salman:

İlyas Salman, ilk kez 45 yıllık eşi Gülser Salman ile görüntülendi

İlyas Salman, 45 yıllık eşi Gülser Salman ile ilk kez görüntülendi

Son Dakika Magazin İlyas Salman, 45 yıllık eşi Gülser Salman ile ilk kez görüntülendi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (39)
  • GAKGOŞ: MALATYALI VE GOFİKTİR KENDİ HALİNDE BİR İNSAN HERKES GİBİ SEVENİ VAR SEVMEYENİ VAR ALLAHIN VARLIĞINA İNANMAYANLARDAN BİRİ OLDUĞUNU BİLİYORUM BENİ DE İLGİLENDİRMEZ KENDİ GÖRÜŞÜDÜR BU DÜNYADA BİZİ GÜLDÜRDÜ DİĞER DÜNYADA ALLAH ONU GÜLDÜRSÜN NE DİYELİM Cevap Yaz 2 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çanakkale'de çiçek hastalığı paniği! 15 köy karantinaya alındı Bıçaklı kavgada kalbi duran şahıs, hastanede yaşama döndürüldü Rıdvan Dilmen'den ilginç penaltı yorumu: Futbolcular manikür yaptırmalı İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı