İlyas Yalçıntaş: Artık kimse beni ağlatamaz - Son Dakika

İlyas Yalçıntaş: Artık kimse beni ağlatamaz

Şarkıcı, "Düştüğünü belli etmemeyi nasıl öğrendin?

Şarkıcı, "Düştüğünü belli etmemeyi nasıl öğrendin?" sorusuna "Çocuk yaştan itibaren korunaksız bir psikoloji içerisinde büyüdüm. Küçük yaşta yatılı okulda okuduğum için haliyle zayıflık benim çok geride geldi. Artık kimse beni düşürüp, ağlatamaz."


Yalçıntaş, 20'li yaşlarında aşıkken kıskanç biri olduğunu ama 30 yaşından sonra bunu geride bıraktığını dile getirdi. Şarkıcı, yatılı okul zamanını da anlattı: "Yatılı okulda mikrop kapardım kendi kendimi tedavi ederdim. Ayakkabım yırtılırdı büyük tığ iğnesi ile ayakkabımı dikerdim."


Yalçıntaş, babası vefat edince bunalıma girdiğini de söyledi.

Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR

Son Dakika

23:24 Gazeteci Nagehan Alçı'ya hakime hakaretten 2 yıl 4 ay hapis istemi 23:20 Diyarbakır'da kuyumcu vurgunundan sonra şimdi de özel okul vurgunu 22:38 Ukrayna'da kan donduran olay! 68 yaşındaki Türk'ü öldürüp cansız bedenini 14 parçaya böldüler 21:21 Define kazısı sonucu yok olan Dipsiz Göl, rehabilitasyon sonrası eski haline döndü 21:12 Polise hakaret eden iki zorba ilk cezalarını aldı, diğer suçlardan yargılamalar devam edecek 19:56 Pencereden dışarıyı izleyen küçük Eflin, kör kurşunun kurbanı oldu 19:18 Türkan Şoray ve Hülya Koçyiğit'in terzisinin dramı yürek dağladı 17:57 Düğüne giden davetliler oynadı, cezayı düğün sahibi ödedi 17:54 Sakarya'daki patlamada şehitlerin kimlikleri belli oldu! Üç ile şehit ateşi düştü 17:51 Türkiye'nin en yüksek köprüsü 11 Temmuz'da açılacak 17:03 İzmir'de ekmek ücretlerine yüzde 20 zam yapıldı 15:03 13 yaşındayken tecavüz ettiği öğrencisiyle evlenen kadın öğretmen kanserden öldü 14:59 Fahriye Evcen, oğlu Karan'la yeni pozlarını paylaştı! Bir saatte rekoru beğeniye ulaştı 14:45 Dedesini balkondan düşerken gören torunu gözyaşlarına boğuldu 14:29 Maskesiz görüntülenen Hatice, açıklamasıyla pes dedirtti