İmam Hatip Mezunları Piknikte Buluştu - Son Dakika

İmam Hatip Mezunları Piknikte Buluştu

26.07.2015 21:34

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Piknikten detaylar- Pikniğe katılan aileler- Çocukların oyun alanında oynaması- Çocuklara şeker dağıtımı- KİMDER Teşkilatlanma Başkanı Ahmet Yurtlu ile röportaj İmam Hatip mezunları piknikte buluştu Kayseri İmam Hatip Mezunları Derneği (KİMDER) üyeleri, piknikte bir araya geldi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Piknikten detaylar- Pikniğe katılan aileler- Çocukların oyun alanında oynaması- Çocuklara şeker dağıtımı- KİMDER Teşkilatlanma Başkanı Ahmet Yurtlu ile röportaj İmam Hatip mezunları piknikte buluştu Kayseri İmam Hatip Mezunları Derneği (KİMDER) üyeleri, piknikte bir araya geldi.KİMDER tarafından 10'uncusu düzenlenen piknik, Kadir Has Fuar Alanı'nda tertiplendi.KİMDER Teşkilatlanma Başkanı Ahmet Yurtlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mezunları bir araya getirmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.Katılımın yüksek olmasından memnuniyet duyduklarını belirten Yurtlu, "Bu sene pikniğimizde ayrıca 1974-1975 mezunlarının 40. yılını da kutluyoruz" dedi. Piknik için uzun zamandır hazırlık yaptıklarını bildiren Yurtlu, "Sabah çorba ikramıyla başladık. Öğlen de pilav verdik. 4 bin kişiyi ağırlıyoruz" diye konuştu.Yurtlu, gün boyu sürecek etkinlik kapsamında çocuklar için oyunlar da planladıklarını kaydetti.

İmam Hatip Mezunları Piknikte Buluştu
İmam Hatip Mezunları Piknikte Buluştu
İmam Hatip Mezunları Piknikte Buluştu
İmam Hatip Mezunları Piknikte Buluştu

4 hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı 4 hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı Rüzgarda uçan çatı kağıt gibi katlandı: 1 yaralı Rüzgarda uçan çatı kağıt gibi katlandı: 1 yaralı Kayseri'de bir kişinin öldüğü silahlı kavganın zanlısı baba ve oğul tutuklandı Kayseri'de bir kişinin öldüğü silahlı kavganın zanlısı baba ve oğul tutuklandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İmam Hatip Mezunları Piknikte Buluştu - Son Dakika


Advertisement