Son Dakika Haberleri: İmamoğlu Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya Geldi

İmamoğlu Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya Geldi

4 gün önce

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece'de Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderleri ile iftar programında bir araya geldi.

İmamoğlu Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri ile İftarda Bir Araya Geldi, System.String[]
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece'de Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderleri ile iftar programında bir araya geldi.

Söğütlüçeşme Mahallesi Akşemsettin Camii Konferans Salonu'nda, düzenlenen programa İmamoğlu'na, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi de eşlik etti. 

Programda konuşan İmamoğlu, vatandaşlara hayırlı Ramazanlar diledi. İmamoğlu, "Ramazan, kendimize geldiğimiz, çevremizdeki insanları hissettiğimiz bir ay. Ramazan, paylaşma ve sevgi ayı. Sevgimizi, iyiliklerimizi paylaşırsak sevgiyi büyütebiliriz. Kul hakkından ve kötülüklerden uzak, iyilikle Ramazan'ı yaşayalım. Allah, kardeşliğimizi baki kılsın. Kol kola, omuz omuza bir hayat geçirelim. Bu şehrin kıymetini bilmeli, geçmişine saygı duymalı, geleceğine sahip çıkmalıyız." dedi.

Görüntü Dökümü:

---------------------

-İmamoğlu'nun açıklamaları

-Genel ve detaylar - İstanbul
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 10:43 Kaynak: DHAYsk'da Gerekçeli Karar İçin Kritik Gün İnşaat Çukuruna Düşen 9 Yaşındaki Çocuğun Ölümüyle İlgili Soruşturma Başlatıldı Ekrem İmamoğlu, Habertürk'ün "Gelin Karşılıklı Tartışın" Çağrısına Yanıt Verdi Selim Kotil de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçiminden Çekildi