Son Dakika Haberleri: İmamoğlu: Halk Ekmek'teki zam, normal ekmekle ilgili değil

İmamoğlu: Halk Ekmek'teki zam, normal ekmekle ilgili değil

2 gün önce

Halk Ekmek'te poşetli ürünlere yapılan zamla ilgili konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, söz konusu zammın normal ekmekle ilgili olmadığını açıkladı.

Halk Ekmek'te poşetli ürünlere bugün itibarıyla yaklaşık yüzde 40 oranında zam yapıldı. Konu ile ilgili bir açıklama yapam İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bazı özel ürünlerle ilgili zam söz konusu. Normal ekmekle ilgili zam söz konusu değil" dedi.

İmamoğlu konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

"NORMAL EKMEKLE İLGİLİ ZAMMIMIZ YOK"

"Uzun süredir zam yok. Biz, hizmet etmek istiyoruz. Özellikle yoğun tüketilen kalemlerde zam yapılmaması konusunda karar vermiştik. Ama diğer bazı özel ürünlere ya da bir takım, özel çalışılan ürünlere de zam yapılabilir diye bir karar verilmişti. O uygulamaya geçilecekti bu günlerde. Listeyi istedim kendilerinden. Ama dediğim gibi normal ekmekle ilgili şimdilik zammımız yok"

İmamoğlu: Halk Ekmek'teki zam, normal ekmekle ilgili değil
İBB'den indirimli İstanbulkart'a yeni düzenleme

Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 02:32 İmamoğlu'nun talimatıyla yetim, öksüz ve engelli öğrencilere verilen eğitim yardımı 50 TL artırıldı
Topkapı İETT garajı, park olacak Ak Partili Canikli'den İBB Başkanı İmamoğlu'na ekmeğe zam eleştirisi: 8 yılda yapılmayan zammı İmamoğlu 1 günde yaptı HDP'den 4 maddelik "Kara Propaganda" açıklaması