Son Dakika Haberleri: İmamoğlu, İkitelli Cemevi'ni Ziyaret Etti

İmamoğlu, İkitelli Cemevi'ni Ziyaret Etti

9 gün önce

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "Herkese güler yüzümüzü, sıcaklığımızı hissettireceğiz.

İmamoğlu, İkitelli Cemevi'ni Ziyaret Etti, System.String[]
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "Herkese güler yüzümüzü, sıcaklığımızı hissettireceğiz. Bunu yaparken siz değerli canların bize destek olmasını istiyoruz." dedi.

Küçükçekmece Atatürk Mahallesi'ndeki İkitelli Cemevi'ni ziyaret eden İmamoğlu, buradaki vatandaşlardan destek istedi.

İmamoğlu, şunları kaydetti:

"Sizden isteğimiz bu. 16 milyonun hakkı yenmiştir. Ne yazık ki İstanbul'da yaşayan herkesin hayali gasbedilmiştir. Ama biz yine bu şehre, güneş gibi doğacağız. Herkese güler yüzümüzü, sıcaklığımızı hissettireceğiz. Bunu yaparken siz değerli canların bize destek olmasını istiyoruz. Her anınızda komşularınızla çevrenizdekilerle muhabbeti, ilgiyi, kucaklaşmayı esirgemeyin. Günün sonunda sevgi kazanacak, herkese müjde verin ki her şey çok güzel olacak."

İkitelli Cemevi'nden ayrılan İmamoğlu, seçim otobüsüyle Eyüpsultan'da Göktürk Mahallesi'ne geçti. İmamoğlu, burada da vatandaşlara seslendi.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 11:19 Kaynak: AACumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partililerle Buluştu: Bir Üye Yanında İki Oy Daha Getirsin Mesele Bitti İstanbul'da İftar Saatinde Kafeye Kurşun Yağdırıp Kaçtı! Son Dakika! İstanbul Fikirtepe'de Yangın: 2 Ölü Mehmet Metiner Canlı Yayında Zor Anlar Yaşadı: İmamoğlu Pardon CHP Adayı