İmamoğlu: "Kurban İbadetiniz İbb Aracılığıyla İhtiyaç Sahibi Ailelerin Mutluluğu Olacak" - Son Dakika

İmamoğlu: "Kurban İbadetiniz İbb Aracılığıyla İhtiyaç Sahibi Ailelerin Mutluluğu Olacak"

25.06.2022 22:41
İmamoğlu: "Kurban İbadetiniz İbb Aracılığıyla İhtiyaç Sahibi Ailelerin Mutluluğu Olacak"

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu; “İstanbul’da 300 binden fazla aile kırmızı et tüketemiyor. İBB’nin İstanbul Vakfı, bu Kurban Bayramı’nda da on binlerce aileye hayrınızı ulaştıracak. Kurban ibadetiniz İBB aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin mutluluğu olacak” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu; "İstanbul'da 300 binden fazla aile kırmızı et tüketemiyor. İBB'nin İstanbul Vakfı, bu Kurban Bayramı'nda da on binlerce aileye hayrınızı ulaştıracak. Kurban ibadetiniz İBB aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin mutluluğu olacak" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahipleri için bağış kampanyası başlattıklarını duyurdu. İmamoğlu sosyal medya hesabından; "İstanbul'da 300 binden fazla aile kırmızı et tüketemiyor. İBB'nin İstanbul Vakfı, bu Kurban Bayramı'nda da on binlerce aileye hayrınızı ulaştıracak. Kurban ibadetiniz İBB aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin mutluluğu olacak" mesajını paylaştı.

İmamoğlu'nun paylaşımında yurttaşların ihtiyaç sahiplerine bağış yapabilecekleri internet sitesinin "bagis.istanbulvakfi.istanbul" linki de yer aldı.

YORUMLAR
500
İbb Başkanı İmamoğlu Artvin'de Temaslarda Bulundu İbb Başkanı İmamoğlu Artvin'de Temaslarda Bulundu Köpeklerin saldırdığı 3 yaşındaki çocuğun yüzü parçalandı Köpeklerin saldırdığı 3 yaşındaki çocuğun yüzü parçalandı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel İmamoğlu: 'Kurban İbadetiniz İbb Aracılığıyla İhtiyaç Sahibi Ailelerin Mutluluğu Olacak' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement