İmamoğlu'ndan "Model gibi poz veren eşinizi kıskandınız mı?" sorusuna cevap - Son Dakika

İmamoğlu'ndan "Model gibi poz veren eşinizi kıskandınız mı?" sorusuna cevap

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, konuk olduğu programda "Dilek İmamoğlu'nun model gibi poz vermesini kıskandınız mı?" sorusuna "Bilseydim izin vermezdim diye espri yaptım. Ama her şakada da bir gerçek payı vardır" karşılığını verdi.

Haber Global'deki 40 soru programına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşiyle ilgili merak edilen soruya da yanıt verdi.

"BİLSEYDİM İZİN VERMEZDİM"

" Dilek İmamoğlu'nun model gibi poz vermesini kıskandınız mı?" sorusunun yöneltildiği İmamoğlu, "Bilseydim izin vermezdim diye espri yaptım. Ama her şakada da bir gerçek payı vardır" ifadesini kullandı.

İmamoğlu'ndan 'Model gibi poz veren eşinizi kıskandınız mı?' sorusuna cevap

"EŞCİNSEL EVLİLİKLERİ ONAYLIYOR MUSUNUZ?"

Diyanet'in verdiği fetva ile tekrar Türkiye'nin gündemine gelen eşcinsellik ve eşcinsel evlilikler konusuna da değinen İmamoğlu, Jülide Ateş'in "Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?" sorusuna da "Tabii ki eşcinsel vatandaşlarımızın da yaşam kalitelerini ya da yaşamla ilgili özgürlüklerini korumakla ilgili sorumluluğumuz var. Geçmişte bu görevi yapmış insanların sorumluluğu olduğu gibi benim de var. Benden sonraki belediye başkanlarının da var. Ülkeyi yönetenlerin de var. Ama şunu söylemekte fayda görüyorum ki, eşcinsel evliliğe izin verilmesi hususuna henüz toplumumuzun hazır olmadığının altını çizmek isterim" yanıtını verdi.

İmamoğlu'ndan Model gibi poz veren eşinizi kıskandınız mı? sorusuna cevap

Son Dakika

Çinli yetkililerin koronavirüs verilerini Dünya Sağlık Örgütü ile paylaşmaması binlerce insanın boşu boşuna ölmesine sebep oldu Türkiye, koronavirüsle mücadele ederken 7 ilimizde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı patlak verdi Doktor, babasının mezarı başında intihar etti Sert düşüş yaşayan altının gram fiyatı 366 liradan işlem görüyor Bilim insanları koronavirüs salgınını "yavaşlatan" asıl sebebin morötesi ışınlar olduğunu buldu Son Dakika: Toplu taşıma araçları üçte bir oranında ayakta yolcu alabilecek Polis, GBT'ye aldığı kadının 9 yıl hapis cezası olduğunu görünce apar topar karakola götürdü Son Dakika: Habur ve Gürbulak sınır kapıları tekrar açılıyor ABD'de eylemciler bombayla ATM'yi patlatıp paraları almaya çalıştı Eski muhtar, ava çıktığı arkadaşını domuz zannederek öldürdü Son dakika: Piyasaların merakla beklediği enflasyon rakamları açıklandı George Floyd eylemleri çığırından çıktı! Beyaz Saray güvenlik önlemlerine yenisini ekledi Tartıştığı babasını ve kardeşini bıçaklayan zanlı "Pişman değilim" dedi YKS başvurularında sınav ücreti ödeme süresi yarın geceye kadar uzatıldı Eylemlere karşı aldığı tavır, yaklaşan seçimler öncesinde Trump'a pahalıya mal olacak