"İmar Barışı" Bilgilendirmesi Yapıldı - Son Dakika

"İmar Barışı" Bilgilendirmesi Yapıldı

18.06.2018 10:25
"İmar Barışı" Bilgilendirmesi Yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Dilovası ilçesinde gerçekleştirilen toplantıda "İmar Barışı" düzenlemesi hakkında bilgilendirme yapıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi "İmar Barışı" ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi. Dilovası ilçesinde düzenlenen toplantıya Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Osman Günler, yöneticiler ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda, "İmar Barışı nedir?" "Kimlerin imar barışına ihtiyacı var?" "İmar barışına nasıl başvurulur?" konularında bilgilendirme yapıldı.

SORULAR CEVAPLANDIRILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Dilovası ilçesinde İmar Barışı ile ilgili düzenlenen bilgilendirme toplantısında vatandaşın konuyla alakalı soruları cevaplandırıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, 31 Ekim 2018 tarihine kadar başvuru yapılması ifade edilerek başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgiler verildi.

İMAR BARIŞI

İmar Barışı, imara aykırı veya mülkiyet sorunu çözülememiş olan, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı olarak yapılmış yapıların kayıt altına alınması için getirilen bir yasal düzenlemedir.

YORUMLAR
500
Gazipaşa'da Tapu Sevinci Gazipaşa'da Tapu Sevinci Otomobil kaygan zeminde yoldan çıktı: 3 yaralı Otomobil kaygan zeminde yoldan çıktı: 3 yaralı Kocaeli'de motosiklet hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla 2 şüpheli tutuklandı Kocaeli'de motosiklet hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla 2 şüpheli tutuklandı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'İmar Barışı' Bilgilendirmesi Yapıldı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement