"İmkanı olan koysun ihtiyacı olan alsın" kampanyası - DÜZCE - Son Dakika

"İmkanı olan koysun ihtiyacı olan alsın" kampanyası - DÜZCE

06.04.2020 20:31

Akçakoca Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ilçenin belirli noktalarına yerleştirilen yardım raflarına, yardımsever vatandaşlar katkıda bulunuyor.

Akçakoca Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ilçenin belirli noktalarına yerleştirilen yardım raflarına, yardımsever vatandaşlar katkıda bulunuyor.

İhtiyaç sahipleri için düzenlenen dayanışma kampanyası çerçevesinde Başsavcılık, "İmkanı olan koysun ihtiyacı olan alsın" uygulaması başlattı.

Yardımda bulunan Ahmet Kaymaz, yaptığı açıklamada, "Geçerken gördüm. Bu Türk milletinin özüdür. Biz bize yeteriz diyoruz ya Türk milleti olarak gerçekten yeteriz. Bu sıkıntıların altından kalkarız inşallah. Sayın savcılarımızın yüreğine sağlık, emeğine sağlık." diye konuştu.

Başsavcılıktan yapılan yazılı açıklamada, vatandaşlara kampanyaya destek olma çağrısında bulunuldu.

YORUMLAR
500
Türk Eczacıları Birliği ve 54 Bölge Eczacı Odası 43. Dönem 1. Bölgelerarası Toplantısı düzenlendi Türk Eczacıları Birliği ve 54 Bölge Eczacı Odası 43. Dönem 1. Bölgelerarası Toplantısı düzenlendi Türk hacı adayları 2 yıllık hasretin ardından kutsal topraklarda Türk hacı adayları 2 yıllık hasretin ardından kutsal topraklarda Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'İmkanı olan koysun ihtiyacı olan alsın' kampanyası - DÜZCE - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement