İmranlı'da eğitim yatırımları devam ediyor - Son Dakika

İmranlı'da eğitim yatırımları devam ediyor

04.05.2021 17:13
İmranlı'da eğitim yatırımları devam ediyor, System.String[]

Sivas'ın İmranlı ilçesinde eğitim yatırımları devam ediyor.

Sivas'ın İmranlı ilçesinde eğitim yatırımları devam ediyor.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, İmranlı Kaymakamı Hüseyin Çamkerten, ilçede yapımı süren okul inşaatında incelemede bulundu.

Çamkerten, İmranlı Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Asım Özden Yatılı Bölge Ortaokulu bölgesine inşa edilen okul inşaatını gezerek yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çamkerten, "Ülkemizin en büyük ihtiyaçlarından birisi de iyi yetişmiş insan gücüdür, bu da ancak son teknoloji ile donatılmış çağdaş ve modern yapıda inşa edilmiş, okullarda eğitim almakla olur." ifadelerini kullandı.

İlçeye kazandırılan yatırımların hayırlı olmasını dileyen Çamkerten, "Bu eserlerin bitirilmesi için takipte olacağız. Yeni okulumuzun ilçemize kazandırılması için çaba sarf eden, alın teri döken herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Okulumuzun İmranlı için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." açıklamasında bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İmranlı'da eğitim yatırımları devam ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bayram sonrası normalleşme başlıyor! İşte masadaki üç aşamalı plan Bayram sonrası normalleşme başlıyor! İşte masadaki üç aşamalı plan Final yapmaya hazırlanan Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Final yapmaya hazırlanan Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram namazını Düz Tepe Üs Bölgesi'nde kıldı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram namazını Düz Tepe Üs Bölgesi'nde kıldı Biden'den bölgedeki gerginliği zirveye çıkaracak sözler: İsrail'in kendini savunma hakkı var Biden'den bölgedeki gerginliği zirveye çıkaracak sözler: İsrail'in kendini savunma hakkı var Filistin Devlet Başkanı Abbas, İsrail'e tek şart sundu: Kudüs kırmızı çizgimizdir Filistin Devlet Başkanı Abbas, İsrail'e tek şart sundu: Kudüs kırmızı çizgimizdir 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü
Advertisement