Son Dakika Haberleri: "İmza Toplayanlar Tüydü"

"İmza Toplayanlar Tüydü"

2 yıl önce

Genel kurul için imza toplayanların şu an ortada bulunmadığını söyleyen Dursun Özbek, “Mustafa Bey’i tebrik ediyorum. Adaylığını koydu. Seçimi savunanlardan daha iyi Galatasaraylı bence” dedi.


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Antalya kampında seçime değindi, imza toplayarak genel kurul isteyenleri eleştirdi.


20 Ocak'ta gerçekleştirilecek olağanüstü seçimle ilgili konuşan Özbek, " Mustafa Bey'in (Cengiz) listesini gördüm. Onlar da hizmet için  buradalar. Yakından tanıdığım bir iki isim var. Onun dışındakileri tanımıyorum" dedi.


Bazı üyelerin geçen sene olağanüstü seçim için imza topladığını hatırlatan başkan Özbek, "Mayıstan eylüle kadar imza toplayanların hepsi tüydü. Mustafa Bey'i tebrik ediyorum. Adaylığını koydu. Seçimi savunanlardan daha iyi Galatasaraylı bence. Diğer arkadaşlar da şapkalarını önlerine koyup düşünsün. Lafla peynir gemisi yürümez. Görev geldiğinde hiçbiri ortada yok" ifadelerini kullandı. Galatasaray'da seçimlerin bayram havasında geçtiğini dile getiren Dursun Özbek, "Gerilim oluşturmak söz konusu değil. Katılım üç bini geçecek. Genel kurul üyeleri ilgi gösterecektir. Güzel bir seçim olacak"  diye konuştu.


Birçok proje ürettiklerini dile getiren Galatasaray Başkanı, "Harika bir tesis yapacağız. Oteli açacağız. Dijital anlamda iyi  bir gelir gelecek. Müthiş, tarihi yansıtan müze yaptık. Sponsor gelirlerini artırmak için çalışıyoruz. Basketbolu şirket altında toplayacağız" dedi. Özbek, Kemerburgaz'daki tesislerin de 6-8 ay içerisinde hazır olacağını dile getirdi.


Dursun Özbek, Fatih Terim'in gelişinden sonra taraftarların yoğun bir kombine talebinde bulunduğunu dile getirerek, "Bir yere  geldik ve durduk. Şu anki taleplere karşı satışları durdurduk" diyerek sözlerini tamamladı.


Arda'nın tercihi ekonomik sebep


Dursun Özbek, bugün Medipol Başakşehir'e imza atacak Arda Turan için ilginç bir ifade kullandı.


Özbek, "Arda bizim evladımız. Transferi Arda ve Başakşehir için hayırlı olsun. Arda transferinde ekonomik sebepler ağır basmıştır. Ekonomik sebepler nedeni ile Başakşehir'i tercih etmiştir" diye konuştu.


'Terim görüşmesi 4 dakikada bitti'


Galatasaray Sportif AŞ'de futbolla ilgilenecek olan Serdar Güzelaydın, Fatih Terim'in göreve geliş sürecini anlattı.


Terim'in gelişinde önemli bir rol üstlenen Güzelaydın, "Görüşme sadece 4 dakika sürdü. Başkan, Fatih hocaya 'Sana ihtiyacımız var. İsterseniz devre arası başlayın' dedi. Hoca da 'Belki Göztepe maçında alınacak 3 puan bizi şampiyon yapacak. Bu akşam işi bitirelim. Sabah antrenman kaçta?' diye sordu. Ücret konusunda Fatih hoca, 'Bu sene ücret almam' dedi. Sonra imzalar  atıldı" diye konuştu.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 15.01.2018 02:35 

YORUMLAR


Sınırlarımızı koruyacak Kangallar, teröristlere geçit vermeyecek
Cem Yılmaz'ın paylaşımında çıplak manken detayı dikkat çekti AK Partili Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar makam araçlarını toplattı