İnanılmaz Örümcek-Adam 6 Temmuz'da Sinemalarda - Son Dakika

İnanılmaz Örümcek-Adam 6 Temmuz'da Sinemalarda

05.06.2012 10:12
İnanılmaz Örümcek-Adam 6 Temmuz'da Sinemalarda, System.String[]

Örümcek-Adam, hikayesinde yeni bir sayfa açarak İnanılmaz Örümcek-Adam ile tekrar beyazperdede.

"The Amazing Spider-Man"

Dünyanın en popüler kahramanlarından biri olan Örümcek-Adam, hikayesinde yeni bir sayfa açarak İnanılmaz Örümcek-Adam ile tekrar beyazperdede. Peter Parker'ın farklı ve bilinmeyen yönüne odaklanan filmde Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan, ile Martin Sheen ve Sally Field rol alıyorlar. Filmin yönetmeni Marc Webb, Stan Lee ve Steve Ditko'ya ait Marvel Çizgi Romanlarından uyarlanan senaryo James Vanderbilt tarafından yazıldı. Laura Ziskin, Avi Arad, ve Matt Tolmach, Marvel Entertainment-Columbia Pictures işbirliği ile filmin yapımcılığını üstleniyorlar. Film 3 Temmuz 2012 tarihinden itibaren tüm dünyada 3D olarak gösterime girecek, Türkiye vizyon tarihi ise 6 Temmuz 2012.

İnanılmaz Örümcek-Adam, lisede dışlanmış, annesi babası tarafından terk edilmiş ve dayısı Ben (Sheen) ve Yengesi May (Field) tarafından büyütülen Peter Parker'ın (Garfield) hikayesini anlatıyor. Bir çok ergen gibi, Peter da kim olduğunu ve bugünlere nasıl geldiğini çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda Peter ilk aşkı olan Gwen Stacy ile (Stone) aşk, bağlılık ve sırlarla iligili mücadelesini de veriyor. Peter babasına ait bir evrak çantası bulduğunda, anne ve babasının kayboluş nedenini anlamak için araştırmalarına başlıyor. Bu onu Oscorp'a ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor'un (Ifans) laboratuarına yönlendirir. Örümcek-Adam Connor'un ikinci kişiliği Kertenkele (The Lizard) ile karşı karşıya gelir. Peter, güçlerini kullanarak hayatını değiştirecek bir karar alır ve kahraman olmak için kaderine yön verir.

Yönetmen: Marc Webb

Senaryo: James Vanderbilt ve

Alvin Sargent ve Steve Kloves

Hikaye: James Vanderbilt

Uyarlanan Marvel Çizgi Romalarının yazarları: Stan Lee ve Steve Ditko

Yapımcı:                                                     Laura Ziskin

Avi Arad

Matt Tolmach

Yönetici Yapımcılar:                                         Stan Lee

Kevin Feige

Michael Grillo

Oyuncular:                                                        Andrew Garfield

Emma Stone

Rhys Ifans

Denis Leary

Campbell Scott

Irrfan Khan

ile Martin Sheen

ve Sally Field

İnanılmaz Örümcek-Adam 6 Temmuz'da Sinemalarda

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İnanılmaz Örümcek-Adam 6 Temmuz'da Sinemalarda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti