İnce, "CHP'yi bölüyorsun" diyenlere eline aldığı pet şişelerle yanıt verdi - Son Dakika

İnce, "CHP'yi bölüyorsun" diyenlere eline aldığı pet şişelerle yanıt verdi

Düzenlediği basın toplantısında "Bin Günde Memleket" adıyla bir hareket başlatacağını duyuran Muharrem İnce, "CHP'yi bölecek" diyenlere eline aldığı iki pet şişe suyla yanıt verdi.

Son dönemlerde parti kuracağı iddialarıyla siyaset arenasında adından söz ettiren Muharrem İnce, düzenlediği basın toplantısında "Bin Günde Memleket" adıyla bir hareket başlatacağını söyledi. İnce, "Partiyi bölüyorsun" tepkilerine de eline aldığı iki pet şişe suyla cevap verdi.

"BURADAN BURAYA SU TAŞIYACAK MIYIM?"

İnce, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede ""Partiyi bölüyorsun. Peki. Bu Cumhur İttifakı. Bu da Millet İttifakı. Yani ben bu Millet İttifakı'ndan ayrılıp buraya mı geçiyorum. Var mı böyle bir şey? Hayır. Yine geçeyim? Geçmiyorum, ben buradayım, Millet İttifakı'nın içindeyim. Niye bölmüş oluyorum? Buradan buraya su taşıyacak mıyım? Hayır. Millet İttifakı'nın içindeysem bırakın bunu, ayrı bir umut olsun. Niye olmasın" ifadelerini kullandı.

İnce, CHP'yi bölüyorsun diyenlere eline aldığı pet şişelerle yanıt verdi

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2020 11:16

Son Dakika Politika İnce, 'CHP'yi bölüyorsun' diyenlere eline aldığı pet şişelerle yanıt verdi - Son Dakika


Son Dakika

Maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kişi polisin dalgınlığından faydalanıp kaçtı Son Dakika: Niğde'de 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi 51 yaşındaki Jennifer Lopez'den gençlere taş çıkartan bikinili poz Genç kız, bakıcılığını yaptığı 13 yaşındaki çocuktan hamile kaldı Emekli polis memurunun otomobilinden 61 kilo 750 gram eroin çıktı Niğde'de yaşanan trafik kazasında 3 tekvandocu hayatını kaybetti Boşanmak üzere olduğu hamile eşini bıçaklayarak yaraladı Konyaaltı Sahili'nde görülen Türk denizaltısı turistleri şaşırttı