Son Dakika Haberleri: Muharrem İnce: Erdoğan'ın Kazandığını Kabul Ediyorum

Muharrem İnce: Erdoğan'ın Kazandığını Kabul Ediyorum

8 ay önce

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya, tüm tartışmalara nokta koydu. İnce ile görüştüğünü söyleyen Küçükkaya, "Bana 'Erdoğan'ın kazandığını kabul ediyorum' dedi." ifadelerini kullandı.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına ilişkin olarak, "Tabii ki adil bir yarış değildi, ama Erdoğan'ın kazandığını kabul ediyorum" dedi.

MUHARREM İNCE, SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞIM YAPMIŞTI

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce seçim sonuçlarının netleşmeye başlamasının ardından bir açıklama yaptı.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

"YSK'NIN GEÇİCİ SONUÇLARI İLAN ETMESİNİN ARDINDAN AÇIKLAMA YAPACAĞIM"

İnce, açıklamada bulunacağını söyledi, "Yüksek Seçim Kurulu'nun geçici seçim sonuçlarını ilan etmesinden sonra bir açıklama yapacağım" dedi.

İNCE, SEÇİM SONUÇLARINA İLİŞKİN YARIN AÇIKLAMA YAPACAK

FOX TV'den İsmail Küçükkaya'nın Whatsapp'ta sorularını yanıtlayan İnce, 24 Haziran seçimlerinin sonuçlarına ilişkin yarın açıklama yapacağını duyurdu.

"SEÇİM ADİL DEĞİLDİ ANCAK ERDOĞAN KAZANDI"

Öte yandan Halk TV'de yayın yapan Şaban Sevinç de izleyicilerine benzer bir Muharrem İnce mesajı aktardı. Sevinç, İnce'nin kendisine "Seçim adil değildi ancak Erdoğan kazandı" dediğini aktardı.
Usta Oyuncu Erdal Özyağcılar, Şaman Dinine İnandığını Açıkladı Camideki Hırsızlık Anı, Güvenlik Kamerasında Tarafından Saniye Saniye Kaydedildi

Belarus'tan Rusya'ya Toprakları Birleştirme Teklifi