İncesaz ve New York Atatürk Korosu Carnegie Hall'da konser verdi - Son Dakika

İncesaz ve New York Atatürk Korosu Carnegie Hall'da konser verdi

03.11.2019 09:22
İncesaz ve New York Atatürk Korosu Carnegie Hall'da konser verdi, System.String[]

NEW New York'un dünyaca ünlü konser salonu Carnegie Hall, İncesaz müzik grubu ve New York Atatürk Korosu'nun birlikte verdiği konsere ev sahipliği yaptı.

NEW New York'un dünyaca ünlü konser salonu Carnegie Hall, İncesaz müzik grubu ve New York Atatürk Korosu'nun birlikte verdiği konsere ev sahipliği yaptı.

İncesaz müzik grubu ve New York Atatürk Korosu ilk kez bir arada Carnegie Hall'da konser verdi.

Geleneksel ve klasik enstrümanlar eşliğinde Türk müziğinin unutulmaz şarkılarını seslendiren İncesaz ve New York Atatürk Korosu, izleyenlere müzik ziyafeti sundu.

İkinci Bahar, Ekmek Teknesi gibi başarılı dizilerin müziklerine de imza atan İncesaz, genelde "Bana Bir Masal Anlat Baba" şarkısının bestecisi Cengiz Onural ve Murat Aydemir'in ürettiği eserleri yorumluyor.

İncesaz, zaman zaman Cumhuriyet dönemi şarkılarını ve geleneksel türküleri de kendi anlayışı ve rengiyle seslendiriyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İncesaz ve New York Atatürk Korosu Carnegie Hall'da konser verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sörloth'un kötü performansı sürüyor! 9. maçında da golle tanışamadı Güne düşüşle başlayan dolar 7,94'ten işlem görüyor 1 Aralık'tan itibaren onayı olmayan vatandaşa ticari mesaj ve e-posta gönderilemeyecek Milyonluk kabloyu odun doğrar gibi doğrayıp kamyonete yüklediler! O anlar kamerada Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi Koleksiyoncuların peşine düştüğü hatalı basım 200 TL'yi satışa çıkardı Korkutan vaka artışı sonrasında Bilim Kurulu bugün toplanıyor! Bakan Koca, toplantı sonrasında açıklama yapacak Annesini öldürüp, kendisi ve eşini yaralayan babasının hastaneden çıkmasından korkuyor