İndirimli Dizel Fiat Linea Zamanı! - Son Dakika

İndirimli Dizel Fiat Linea Zamanı!

15.02.2012 22:36
İndirimli Dizel Fiat Linea Zamanı!

Fiat'tan otomobil alacaklara 20 bin tl'ye 20 ay vadeyle ve 0 faizle süper kredi fırsatı!

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans'tan kredi kullanacak olan müşterilere perakende alımlarda uygun fiyat avantajları sunan ve 20 bin TL'lik krediyi % 0 faiz ve 20 ay vadeyle geri ödeme imkânı sağlayan kampanyasıyla Şubat ayına damgasını vuruyor. Fiat Punto model ailesinin yanı sıra 95 HP'lik dizel motorlu Fiat Linea ve Fiat Bravo modelleri için geçerli kredi kampanyasına ek olarak kredili alımlarda % 12, nakit alımlarda % 16'ya varan indirimler dikkat çekiyor.

Fiat Punto ailesi, 95 HP'lik dizel motorlu Fiat Linea ve Fiat Bravo modellerinde nakit alımlarda ise ekstra % 4 daha indirim fırsatıyla 8 bin TL'ye varan üstün avantajlar müşterilere sunuluyor. Şubat ayı boyunca Yeni Fiat Punto 31 bin TL; Fiat Linea 32 bin 190 TL ve Fiat Bravo modelleriyse 38 bin 370 TL'den başlayan rekabetçi kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Fiat Türkiye, Şubat ayı sonuna kadar sürecek yeni kampanyası kapsamında sunduğu avantajlı satın alma koşullarıyla yeni bir otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 29 Şubat tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Fiat Türkiye, Fiat Punto model ailesinin yanı sıra 95 HP'lik dizel motorlu Fiat Linea ve Fiat Bravo modelleri icin Fiat Finans'tan kredi kullanacak olan müşterilere 20 bin TL'lik krediyi % 0 faiz ve 20 ay vadeyle geri ödeme imkânı sağlıyor. Kampanya kapsamında kredili alım yapacak tüm müşterilerine 95 HP'lik dizel motorlu Fiat Linea modelinde % 12; Yeni Fiat Punto modelinde % 7 indirim yapan Fiat Türkiye, nakit alımlarda ise tüm bu indirimlere ek olarak % 4 daha indirim uygulayarak benzersiz bir satın alma avantajı sunuyor.

Kampanya kapsamında Yeni Fiat Punto 31 bin TL; Fiat Linea ise 32 bin 190 TL ve Fiat Bravo ise 38 bin 370 TL'den başlayan nakit indirimli tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
KONUT MAĞDURLARI BAKIRKÖY ADLİYESİ ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPTI KONUT MAĞDURLARI BAKIRKÖY ADLİYESİ ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPTI TDP Genel Başkanı Sarıgül'den ABD Dışişleri Bakanlığının İnsan Hakları Raporu'na tepki Açıklaması TDP Genel Başkanı Sarıgül'den ABD Dışişleri Bakanlığının İnsan Hakları Raporu'na tepki Açıklaması Spot piyasada doğal gaz fiyatları Spot piyasada doğal gaz fiyatları

Son Dakika Otomobil İndirimli Dizel Fiat Linea Zamanı! - Son Dakika


Advertisement