Son Dakika Haberleri: İnebolu'da İftar Programı

İnebolu'da İftar Programı

2 yıl önce

İnebolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, iftar verdi.

İnebolu'da İftar Programı, System.String[]
İnebolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, iftar verdi.

İnebolu Öğretmenevinde düzenlenen iftar programında ney dinletisi sunuldu, ardından İlçe Müftüsü Abdullah Bora tarafından Kur'an-ı Kerim okundu.

Masaları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Atakan Atasoy, Sosyal Yardımlaşma Vakfı iftarında ikinci kez ilçe halkıyla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Katılımcıların ramazanını kutlayan Atasoy, şunları kaydetti:

"Benim için A protokolü neyse, yani en üst düzey protokol neyse sizler de öylesiniz. Vatandaşları daha yakından tanımak, sorun ve isteklerini dinlemek için bu programı düzenledik. Bir derdiniz, bir sıkıntınız olduğu zaman bizlerin kapısı her zaman açıktır. Biz her zaman gücümüzü makamdan değil sizlerin duasından alıyoruz. Sizlerin duası sayesinde inşallah devletimize hiç kimse zarar veremeyecek. Devletimizi en tepelerde her zaman bulunduracağız, bayrağımızı en tepelerde, en göklerde dalgalandıracağız inşallah sizlerin duası sayesinde."
Haber Yayın Tarihi : 31.05.2018 09:59 Kaynak: AAAyının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Ali Babacan'ın Erdoğan'a sunduğu dosyanın detayları belli oldu! Karısının eski sevgilisi tarafından sokak ortasında öldürüldü! Olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı