İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Aktaş göreve başladı - Son Dakika

İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Aktaş göreve başladı

09.10.2019 17:29
İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Aktaş göreve başladı, System.String[]

İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Telat Aktaş görevine başladı.

İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Telat Aktaş görevine başladı.

Samsun Ayvacık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevinden İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Aktaş, yaptığı yazılı açıklamada, Milli Mücadele'nin kadim şehirlerinden biri olan istiklal madalyalı tek ilçe İnebolu'ya hizmet edecek olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Mesai arkadaşlarıyla birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacaklarını belirten Aktaş, "Çalışma arkadaşlarımızla, şube müdürlerimizle, okul müdürlerimizle, müdür yardımcılarımızla ve en önemlisi öğretmenlerimizle birlikte çocuklarımız için eğitim ortamını ekosistem olarak görüp eğitimin tüm bileşenlerini aktif hale getireceğiz." dedi.

Aktaş, eğitime dair sözü, fikri ve projesi olan herkese kapısının açık olduğunu kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Aktaş göreve başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Oğlunun acısına kalbi dayanmadı! Mezarı başında öldü, oğlunun yanına gömüldü İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti