İnegöl'de 32. Uluslararası Kültür Sanat Festivali başladı - Son Dakika

İnegöl'de 32. Uluslararası Kültür Sanat Festivali başladı

14.07.2019 15:04
İnegöl'de 32. Uluslararası Kültür Sanat Festivali başladı, System.String[]

İnegöl Belediyesi tarafından düzenlenen 32. Uluslararası Kültür Sanat Festivali, başladı.

İnegöl Belediyesi tarafından düzenlenen 32. Uluslararası Kültür Sanat Festivali, başladı.

İnegöl Alışveriş Merkezi önünden başlayıp Kültür Park'ta sona eren kortej yürüyüşünün ardından 11 ülkeden gelen halk dansları toplulukları gösterilerini sundu.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, festivalin 32 yıldır yapıldığını belirterek, "Bundan önce belediye başkanlarımız bu festivali başlatıp bugünlere taşıdı. Hepsine teşekkür ediyorum. Benim için çok önemli bir festival. Uluslararası anlamda yapılan, hem ülke içinde hem de dışarıdan kardeş şehir ilişkilerimizin olduğu, kültürel bağlarımızın olduğu şehirlerden, ülkelerden misafirlerimizi ağırlıyoruz." diye konuştu.

Kaymakam Şükrü Görücü'nün de açılışına katıldığı festival 20 Temmuz'da sona erecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İnegöl'de 32. Uluslararası Kültür Sanat Festivali başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor