Son Dakika Haberleri: İnegöl'de Lojman Bahçesine Ayı Girdi

İnegöl'de Lojman Bahçesine Ayı Girdi

3 gün önce

Yavuz YILMAZ/İNEGÖL,(Bursa),(DHA- BURSA'nın İnegöl ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait lojmanın bahçesine ayı indi.

İnegöl'de Lojman Bahçesine Ayı Girdi, System.String[]
Yavuz YILMAZ/İNEGÖL,(Bursa),(DHA- BURSA'nın İnegöl ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait lojmanın bahçesine ayı indi. Güvenlik kameralarınca görüntülenen ayı, bahçede bir süre yiyecek aradı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bulunan Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait lojmanların bahçesine ayı girdi. Lojmanda görevli bekçiler, güvenlik kameralarında ayıyı görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Kameralar tarafından anbean kaydedilen ayı, bir süre bahçede yiyecek arıyor. Ardından da bölgeden uzaklaşarak, gözden kayboldu.

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 11:02 Kaynak: DHAVicdansız Koca, Bulaşıkları Yıkamayan Karısını Bıçaklayıp Uykuya Daldı İtalya Devlet Televizyonun Kadın ve Erkeklere Ayrı Kanal Oluşturmayı Planlaması Tepkilere Neden Oldu Bakan Pekcan: 75 Milyar Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefi İçin ABD ile Ortak Çalışma Grubu Kuruyoruz Bahçeli'den Çok Konuşulacak Bir Çıkış Daha: Oy Oranımız 18,81'dir, O da Atatürk'ün Doğumudur