Son Dakika Haberleri: İnegöl'de Saldırgan Maymun Paniği (2)

İnegöl'de Saldırgan Maymun Paniği (2)

9 gün önce

MAYMUN, ÇAY BAHÇESİNDE YAKALANDIBursa'nın İnegöl ilçesinde, nereden kaçtığı bilinmeyen maymun 2 kişiyi yaraladıktan sonra ortadan kayboldu.

İnegöl'de Saldırgan Maymun Paniği (2), System.String[]
MAYMUN, ÇAY BAHÇESİNDE YAKALANDI

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, nereden kaçtığı bilinmeyen maymun 2 kişiyi yaraladıktan sonra ortadan kayboldu. Aranan maymun Burhaniye Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir çay bahçesinde yakalandı. Ekiplere bir süre zorluk çıkaran maymun, İnegöl Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Bursa Hayvanat Bahçesi'ne götürüldü. Belediye ekipleri, maymunun nereden kaçtığını ve kime ait olduğunu belirlemek için çalışma başlattı.

Öte yandan çay bahçesindeki vatandaşlar, maymunun birkaç ay önce de çay bahçesine geldiğini, zaman zaman ortaya çıktığını, kimseye saldırmadığını ve çocukların oynadıklarını söyledi.

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 04:40 Kaynak: DHAPolis Ormanlık Alanda Yakaladı, Ölü Taklidi Yaparak Kurtulmaya Çalıştı BURSA POLİS, KAÇAK KAZI YAPAN 5 KİŞİYİ SUÇÜSTÜ YAKALADI "Kafa Keseceğim" Diyen Suriyeli Sığınmacı Gözaltına Alındı! Kayseri'de 78 Yaşındaki Adam 57 Yıllık Eşini Öldürüp, İntihar Etti