İnegöl'de Yangın - Son Dakika

İnegöl'de Yangın

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir mobilya imalathanesi ve showroomunda çıkan yangında büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

İnegöl'de Yangın, System.String[]

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir mobilya imalathanesi ve showroomunda çıkan yangında büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, Hamidiye Mahallesi Hastane Caddesi'nde bulunan Sefa Er'e ait tek katlı ahşap mobilya imalathanesi ve showroomunda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yan tarafta bulunan binaya da sıçrayan yangını kısa sürede söndürdü.

Can kaybının yaşanmadığı yangında büyük çapta maddi zarar meydana geldi.

- BURSA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:05 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İnegöl'de Yangın - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kaza sonrası iki grup arasında çıkan sopalı kavgada 7 kişi yaralandı Alman yüzücü Krawzow, dünyaca ünlü dergiye üstsüz poz veren ilk engelli sporcu oldu Yunanistan'dan Ege Denizi'ndeki Yunan adalarında konuşlu askerlerle ilgili açıklama: Asla geri çekmeyeceğiz Hülya Avşar'ın Ayvalık'ta Çiçek Adası'nı satın alacağı iddiası yalanlandı Sosyal medya kullanıcıları ortaya çıkardı! Kırmızı Oda'daki Alya meğer İstanbullu Gelin'deki Süreyya'nın kızıymış Sergen Yalçın, güzel sunucu Aslı Turanlı ile görüntülendi Escobar'ın yeğeni, amcasına ait evde 18 milyon dolar buldu Çocuğun babası komşu çıktı! Gerçeği öğrenen adam, karısının yüzüne tükürdü