Son Dakika Haberleri: İngiliz Kraliyet Gelini Meghan Markle Hamile!

İngiliz Kraliyet Gelini Meghan Markle Hamile!

4 ay önce

Prens Harry ile Mayıs ayında dünya evine giren ABD'li oyuncu Meghan Markle'ın hamile olduğu açıklandı.

İngiliz kraliyet tahtının varisi Prens Harry ile ABD'li oyuncu Meghan Markle bebek heyecanı yaşıyor. Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle, Avustralya, Fiji, Tonga ve Yeni Zelanda'ya gerçekleştirecekleri ve 16 gün sürecek ilk resmi ziyaretlerine başlamak üzere Avustralya'nın Sydney şehrine geldi.

İLK BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALACAKLAR

Hemen ardından Kensington Sarayı'nda yapılan açıklamada, Markle'ın hamile olduğu açıklandı. Sorun çıkmamaması halinde, çift ilk çocuklarına sahip olacak.

BÜYÜK BİR BASIN ORDUSU KARŞILADI

Sydney şehrine varan Harry ve Meghan büyük bir güvenlik duvarı içinde basın ordusu tarafından karşılandı. Çift, Kraliçe'nin Avustralya temsilcisi olan Genel Vali Peter Cosgrove'un Sydney Limanı konutu Admiralty House'a götürüldü.

BİRÇOK RESMİ ETKİNLİĞE KATILACAKLAR

Ziyaretlerinde birçok resmi etkinliğe katılacak olan kraliyet çifti Sidney'de Cumartesi başlayacak olan 2018 Invictus Oyunları'na da katılacak.

Hamile Olduğu Duyurulan Kraliyet Gelini Meghan Markle kimdir? Kaç Yaşındadır?

Böyle Kardeş Düşman Başına! Kraliyet Gelini Meghan Markle'ın Üvey Kardeşi, Saraya Şüpheli Mektup Bıraktı


YORUMLAR


İzmir'de Akılalmaz Olay! İki Kadın, Kediden Bulaşan Parazit Nedeniyle Kör Oldu Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı