İngiliz model Linda Lusardi, koronavirüs ile mücadelesini anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı - Son Dakika

İngiliz model Linda Lusardi, koronavirüs ile mücadelesini anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı

İngiliz aktris, televizyon sunucusu ve eski model Linda Lusardi, ulusal bir İngiliz kanalının programında koronavirüs ile mücadelesini anlattı. 61 yaşındaki eski model, koronavirüsten hastanede yatarken öleceğini düşündüğü anları anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Dünyanın kabusu haline gelen koronavirüs salgını tüm hızıyla yayılmaya devam ediyor. İngiltere'de eski model Linda Lusardi (61), bu sabah katıldığı ulusal bir İngiliz kanalının programında, koronavirüs (Covid-19) ile mücadelesini anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

İngiliz aktris, televizyon sunucusu ve eski model Linda Lusardi, koronavirüsten hastanede yatarken öleceğini düşündüğü anları bu sabah katıldığı televizyon programında anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

'ÇOK KORKUNÇTU'

Geçen ay koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra, kanında yüzde 0 oksijen seviyesi ile hastaneye kaldırılan ve koronavirüsten öleceğini düşündüğünü söyleyen Lusardi, "Kesinlikle çok korkunçtu şanslı olduğum için Tanrı'ya şükrediyorum" dedi.

'BAŞARACAĞIMDAN EMİN DEĞİLİM'

Yaşı dolayısıyla risk grubunda bulunan Lusardi, doktorlarının, "Sana hiçbir şey için söz veremem, kurtulma ihtimalin olmayabilir, ne ile uğraştığımızı bilmiyoruz" dediğini belirtti. Lusardi, ardından kocası Samuel'i çağırdığını ve ona "Başaracağımdan emin değilim, üzgünüm" dediğini söyledi ve eşinin elinden tuttuğunu, "Pes edemezsin, çocukları düşünmelisin, annelerini kaybedemezler" dediğini ifade etti. Bu konuşmanın kendisini güçlendirdiğini söyledi. Hastaneden taburcu olduktan sonra, evde olduğu için büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Lusardi, "Bahçede güneşin altında oturdum ve kuşları dinledim. Jack'in elini tuttum ve burada olduğum için çok mutlu olduğumu düşündüm" dedi.

İngiliz model Linda Lusardi, koronavirüs ile mücadelesini anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı

Son Dakika

Fransa'da Türk anne 2 çocuğuyla havuzda ölü bulundu Komşusunu vahşice öldürdü! Defalarca bıçakladıktan sonra balta ile vücudunu parçaladı Putin'i çileden çıkaran olay! Yöneticileri azarladı: Sosyal medyadan mı öğreneceğiz? Salgının en büyük mağdurlarından hayat kadınları yaşadıkları zor durumu anlattı Hamile fil, içi barut dolu ananası yedikten sonra öldü Parlamentoda konuşma yapan Ekonomi Bakanı, sık sık terini ve burnunu silince korona paniği yaşandı Donald Trump'ın tweetini gizleyen Twitter, aynı paylaşımdan dolayı başka bir hesabı askıya aldı Trump, protestolara karşı orduyu devreye sokma planında geri adım attı Kaosun hakim olduğu ABD'de, Trump'ın son kozu: İsyan Yasası New York'taki eylemlerde namaz kılmak isteyen Müslümanlar, çemberle koruma altına alındı Jennifer Aniston, çıplak pozunu koronavirüs yardım kampanyası için açık arttırmaya çıkardı Son Dakika: Salgında tüm dünya normalleşirken Brezilya'da 1.349, Meksika'da 1.092 kişi hayatını kaybetti Yer, üzerindeki evlerle birlikte hareket edip saniyeler içinde suya gömüldü Libya'da Hafter'e bağlı milislerin pusuya düşürüldüğü görüntüler Ölümüyle ABD'yi kaosa sürükleyen Floyd'un cansız bedeninde koronavirüs tespit edildi
17:09