Son Dakika Haberleri: İngiliz şarkıcı Elthon John, Kraliçe Elizabeth'in yeğenini tokatlarken gördüğünü söyledi

İngiliz şarkıcı Elthon John, Kraliçe Elizabeth'in yeğenini tokatlarken gördüğünü söyledi

6 gün önce

Efsane İngiliz pop/rock şarkıcısı Elthon John, Kraliçe II. Elizabeth hakkında ilginç bilgilere yer verdi. John, bir partide Kraliçe'yi yeğenini tokatlarken gördüğünü, ama bu tokatlamanın bir şakadan ibaret olduğunu anlattı.

72 yaşındaki İngiliz şarkıcı Elthon John, Kraliçe Elizabeth'le ilgili ilginç anılar paylaştı.Sunday Times gazetesinde yayınlanan makalesinde Kraliçe'nin yeğenini tokatladığını ancak bunun bir şaka olduğundan bahsetti.

DEFALARCA "VURMA" DEDİ

İngiliz şarkıcı Kraliçe Elizabeth'i, kız kardeşi Prenses Margaret'in oğlu Viscount Linley'i tokatlarken gördüğünü anlattı. Ancak bu tokatlama, bir şakalaşmadan ibaretti. Ünlü şarkıcı, bir partide Linley'in Kraliçe'den uzaklaşmaya çalışır gibi yaptığını, ancak Kraliçe'nin yeğenine hafifçe tokat attığını ve bu esnada Linley'in, defalarca "Vurma" dediğini aktardı.

"ÖZEL HAYATINDA EĞLENCELİ BİRİ"

John, "Kraliçe'nin halk önündeki imajının ciddiyetsizlik olmadığını biliyorum ama özel hayatında eğlenceli biri" ifadesini kullandı. Ünlü şarkıcı, Kraliçe'nin kendisinin bu tokat oyununa şahit olduğunu görünce göz kırparak, bunu bir şaka olduğu mesajını verdiğini belirtti.

İngiliz şarkıcı Elthon John, Kraliçe Elizabeth'in yeğenini tokatlarken gördüğünü söyledi
Haber Yayın Tarihi: 09.10.2019 09:16 

YORUMLAR (2)


Sevgilisini öldürüp kız kardeşini yaraladı, sonra intihar etti
Üniversite kampüsünde kız öğrenciyi taciz ettiği iddia edilen adam gözaltına alındı Güzel oyuncu Tuvana Türkay'dan derin dekolteli poz Aleyna Tilki, "Yine yerdeyim" diyerek mini elbiseli fotoğrafını yayınladı