Son Dakika Haberleri: İngilizler Cüneyt Çakır'ı Hedef Aldı: Penaltılara İzin Vermedi

İngilizler Cüneyt Çakır'ı Hedef Aldı: Penaltılara İzin Vermedi

6 gün önce

Hırvatistan-İngiltere maçında Mandzukic'in attığı golden sonra, bütün Hırvat futbolcular sahanın dışında sevindi. İngilizler, hızlı bir şekilde santra yaparken Cüneyt Çakır oyunu durdurdu.

İngiliz basını, Dünya Kupası yarı finalinde Hırvatistan'a mağlup oldukları maçla ilgili olarak ses getiren bir iddiada bulundu.

O iddiaya göre Cüneyt Çakır, Mandzukic'in uzatma bölümünde attığı gol sonrasında İngiltere'nin santrasını durdurdu. Ada basını buna sebep olarak Cüneyt Çakır'ın santra işareti vermemesini gösterdi.

HIRVATLARIN ÇİZGİ DIŞINDA OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

İngilizler ise santra anında hiçbir Hırvat futbolcunun kendi yarı sahalarında olmadığını ve hepsinin çizgi dışında olduğunu belirtti.

Kuralara göre İngiltere'nin Hırvat futbolcuların çizgi dışında olması sebebiyle maça başlama hakkı bulunuyor.

Cüneyt Çakır, İngiltere'nin bu santrasını durdurmasaydı skor 2-2 olacak ve belki de mücadelenin sonucunu penaltılar belirleyecekti.
Türkiye Sutopu Milli Takımı, Hırvatistan'a 23-2 Mağlup Oldu Fransa'nın Şampiyonluk Turunu Hızlı Atması Taraftarları Hayal Kırıklığına Uğrattı

Liverpool'un Yıldızı Oxlade-Chamberlain Yeni Sezonu Kaçıracak Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu: Barış ve Ferdi İyi İş Çıkarttı