İngiltere'de 4. lig seviyesindeki League Two'da sezon tescil edildi - Son Dakika

İngiltere'de 4. lig seviyesindeki League Two'da sezon tescil edildi

15.05.2020 18:25

İngiltere Futbol Federasyonu, 4. lig seviyesindeki League Two'da sezonu koronavirüs salgını nedeniyle tescil ettiğini açıkladı.

İngiltere'de futbolun geleceğiyle ilgili önemli bir karara imza atıldı. Buna göre 4. lig seviyesindeki İngiltere League Two'da sezon koronavirüs salgını nedeniyle tescil edildi.

Takımlar maç başına aldıkları puana göre sıralanacak ve sıralama bu yöntemle oluşacak puan durumuyla tescil edilecek. Üst lige yükselecek ve küme düşecek takımlara dair kararla ilgili ise henüz açıklama yapılmadı.

LEAGUE ONE'DA İÇİN KARAR PAZARTESİ VERİLECEK

İngiliz futbolunda 3. Lig olarak kabul edilen League One'da ise sezonun geleceği pazartesi günü yapılacak toplantıda belirlenecek.

İngiltere'de 4. lig seviyesindeki League Two'da sezon tescil edildi

Son Dakika Spor İngiltere'de 4. lig seviyesindeki League Two'da sezon tescil edildi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Son Dakika: Yerli koronavirüs aşısında gönüllülere ikinci doz uygulaması başladı Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü