İngiltere bu iddiayı konuşuyor: Kraliçe Elizabeth tahttan inecek - Son Dakika

İngiltere bu iddiayı konuşuyor: Kraliçe Elizabeth tahttan inecek

31.10.2020 18:08

İngiltere'de önde gelen gazetecilerden Robert Jobson, Kraliçe Elizabeth'in 95 yaşına geldiğinde tahttan ineceğini, yerini Prens Charles'a bırakacağını iddia etti.

İngiltere'de Kraliyet ile ilgili yazılar yazan gazeteci Robert Jobson, Kraliçe Elizabeth'im 95 yaşına geldiğinde tahtı Prens Charles'a bırakacağını iddia etti.

"HER ŞEYİ CHARLES'A BIRAKACAĞI NOKTAYA GELECEK"

Kraliyet muhabirlerinden Jack Royston, "Bence yapmak istemeyecek ama gerçekçi olmak gerekirse her şeyi Charles'a bırakacağı bir noktaya gelecek" dedi.

İngiltere bu iddiayı konuşuyor: Kraliçe Elizabeth tahttan inecek
Gazeteci Robert Jobson

1952 YILINDA TAHTA ÇIKTI

Kraliçe Elizabeth 1952 yılında tahta çıktı ve Winston Churchill'den Boris Johnson'a kadar toplamda 14 başbakan gördü. Kraliçe Elizabeth geçtiğimiz aylarda 94'üncü yaşını kutlamıştı.

İngiltere bu iddiayı konuşuyor: Kraliçe Elizabeth tahttan inecek

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya İngiltere bu iddiayı konuşuyor: Kraliçe Elizabeth tahttan inecek - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Galatasaray, Babel'in golüyle Ankaragücü'nü 1-0 mağlup etti Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü İstanbul Ataşehir'de korkutan patlama! Çöp kutusuna bomba atıldı iddiası Hırsızlık yaparken suçüstü yakalanan şüphelinin pişkinliği pes dedirtti: Seni polise şikayet edeceğim Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Meteoroloji'den 13 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti