Son Dakika Haberleri: İngiltere'de Sezonun En İyi Teknik Direktörü Guardiola Seçildi

İngiltere'de Sezonun En İyi Teknik Direktörü Guardiola Seçildi

10 gün önce

Manchester City'yi tarihindeki 5. lig şampiyonluğuna ulaştıran Pep Guardiola, İngiltere Premier Ligde 2017-2018 sezonunun en iyi teknik direktörü seçildi.

Manchester City'nin İspanyol çalıştırıcısı Pep Guardiola, İngiltere Premier Lig'de 2017-2018 sezonunun en iyi teknik direktörü seçildi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Manchester ekibini tarihindeki 5. lig şampiyonluğuna ulaştıran 47 yaşındaki teknik adamın, yapılan oylamayla Premier Ligde sezonun en iyi teknik direktörü unvanına layık görüldüğü bildirildi.

SEZONU REKORLA TAMAMLADILAR

Bu sezon Premier Lig'de 100 puanla şampiyon olan Manchester City, İspanyol teknik adam yönetiminde en yüksek puan, en fazla galibiyet, en fazla gol, ikinci ile en fazla puan farkı ve en fazla averaj rekorlarını kırmayı başardı.


YORUMLAR (1)


Ronaldo, Şampiyonlar Liginde 6. Kez Gol Kralı Oldu Göztepe'den, Şampiyonlar Ligi Kaybeden Liverpool'a Mesaj: Bizde Beto Var, Sizde Yok

Ronaldo'dan Final Sonrası Ayrılık Sözleri: Real Madrid'de Oynamak Güzeldi Şampiyonlar Ligi Finali Öncesi Sahneye Çıkan Dua Lipa Geceye Damga Vurdu