İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti - Son Dakika

İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti

27.01.2021 11:12
İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti, System.String[]

İngiltere'nin Lancashire şehrinde maskeli bir saldırgan, kapısını çaldıktan sonra zorla girmeye çalıştığı evde, 25 yaşındaki genç kadına bıçak zoruyla tecavüz etti. Polis ekipleri, saldırganı arıyor.

İngiltere'nin Lancashire şehrinin merkezinde yaşayan 25 yaşındaki Harpers Lane, bir saldırganın evine zorla girmesinin ardından bıçak zoru ile cinsel saldırıya uğradı. İngiliz kadın, "Kapı çaldı ve açtım, bir adam zorla içeri girdi. Karşı koyunca, bıçağıyla beni tehdit etti ve bana saldırdı." dedi. Olayın suçlusu henüz bulunamazken polis ekipleri, saldırıya uğrayan kadının verdiği eşkâl doğrultusunda arama çalışmalarını başlattı.Genç kadının verdiği eşkâle göre saldırgan, uzun boylu ve maske ile üzerinde kene figürü bulunan bir bere takıyor.

İngiltere'deki bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti

POLİS EKİPLERİ, VATANDAŞLARDAN YARDIM İSTEDİ

Bölgedeki devriye ekiplerinin arttırıldığını belirten polis şefi, "Karşılaştığımız bu olay gerçekten şok edici bir durum. Ancak şunu herkes bilsin ki emniyet yetkilileri, bu olayın failini yakalamak için elinden geleni yapacak." dedi. Ayrıca vatandaşlara çağrı yapan ekipler,bölgede şüpheli bir şey fark ettiklerinde polise başvurmaları gerektiğini bildirdi.

İngiltere'deki bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti
İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti

Son Dakika 3. Sayfa İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Galatasaray'ın istediği Kaan Ayhan'dan transfer mesajı: Kulüpler anlaşırsa gelirim Kerimcan Durmaz'ın aylardır üzerinde çalıştığı Peşimde isimli şarkısı çıktı Esnaftan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a doğum günü sürprizi! Durdurup pasta kestiler "Bugün cemre suya düştü" diyen Prof. Dr. Orhan Şen'den kar yağışı uyarısı: Önümüzdeki salı gününe dikkat Bankacılıkta uzaktan müşteri dönemi mayısta başlıyor! Artık işlemler için şubeye gitmeye gerek kalmayacak "Mutasyonda tam bir yol ayrımına geldik" diyen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan olası iki senaryoyu paylaştı Siyasi kutuplaşmanın sokağa yansıması! Röportaj esnasında tekmeler yumruklar havada uçuştu Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Selin Genç, şubat ayında deniz sezonunu açtı