İngiltere Prensi Harry ile eşi Meghan Markle'ın heykelleri kaldırıldı - Son Dakika

İngiltere Prensi Harry ile eşi Meghan Markle'ın heykelleri kaldırıldı

10.01.2020 19:39

Kraliyet Ailesi'ndeki üst düzey görevlerinden çekileceğini açıklayan Prens Harry ile Sussex Düşesi eşi Meghan Markle'ın Londra'daki Madame Tussauds Balmumu Müzesi'nde bulunan heykelleri kaldırıldı.

İngiltere'nin başkenti Londra'daki Madame Tussauds Balmumu Müzesi'nin Kraliyet Ailesi'ndeki üst düzey görevlerinden çekileceklerini açıklayan Prens Harry ile Sussex Düşesi eşi Meghan Markle'ın heykellerini kaldırdığı görüldü.

"BU DEĞİŞİKLİK KARARA UYGUN OLARAK YAPILDI"

Müzenin Genel Müdürü Steve Davies, bu değişikliğin Prens Harry ve Meghan Markle'ın Çarşamba günü aldıkları karara uygun olarak yapıldığını söyledi. Heykellerin müzenin farklı bölümünde sergilenip sergilenmeyeceği ise açıklanmadı.

"MADDİ AÇIDAN BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUZ"

Çift, yaptıkları açıklamada, "Kraliyet ailesinin üstdüzey üyeleri olmaktan çekilerek, maddi açıdan bağımsız olarak çalışmak, aynı zamanda Kraliçe Ekselanslarını desteklemeye devam etmek istiyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

MEGHAN MARKLE KANADA'YA GİTTİ

Öte yandan, Kraliyet Ailesi'ndeki üst düzey görevlerinden çekileceğini açıklayan Sussex Düşesi Meghan Markle, Kanada'da bakıcısıyla birlikte olan bebeğinin yanına döndü.

İngiltere Prensi Harry ile eşi Meghan Markle'ın heykelleri kaldırıldı

Son Dakika Magazin İngiltere Prensi Harry ile eşi Meghan Markle'ın heykelleri kaldırıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • FILOZOF: Bence Hersey anlasmali kralice maddi kriz oldugunu söyleyemiyor böyle bir filim uydurdular kanada da ticaret yapacaklar kralice adina demedi demeyin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Abuzer kıl kadayıf : Afrika hastalıkla açlıkla savaşlar ile bogşurken işsizlik sefalet bir yaşam almış başını giderken. 2 3 sınıf ülkeler ekonomik ve sosyal olarak çöküş yaşarken köle düzeni sistem olmuşken. Sömürünün adı demokrasi olmuşsa medeniyetin beşiği denilen ülke kıyısı dünyayı yönetirken bir grup dünyayı kendi menfaat ve çıkarları için o kadar insanın vebaline girmeyi kendilerine reva görüyor. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Mısırlı sevgilisiyle birinci ayını kutlayan Şeyma Subaşı'ndan aşk mesajı: Melisa'dan sonra ikinci her şeyim Cumhurbaşkanı Erdoğan, saldırıya uğrayan geminin kaptanı ile yeni bir görüşme yaptı Çin'de artık anüsten alınan örneklerle de koronavirüs testi yapılacak Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti