ABD'de iniş takımları açılmayan uçak gövdesinin üzerine indi - Son Dakika

ABD'de iniş takımları açılmayan uçak gövdesinin üzerine indi

2 ay önce

ABD'nin Florida eyaletindeki Daytona Beach Havalimanı'nda kaydedilen görüntülerde iniş takımları açılmayan küçük bir uçak gövdesinin üzerine iniş yapıyor. Uçağın gövdesinin piste sürtmesiyle de alevler çıktığı görüldü.

Uçakların inişinde görülen tehlikelerden biri; iniş takımlarının açılmaması. ABD'nin Florida eyaleti Daytona Beach Havalimanı'nda kaydedilen görüntülerde de iniş takımları açılmayan uçak gövdesinin üzerine indiği görüldü.

2 KİŞİ YARA ALMADAN UÇAKTAN ÇIKTI

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, uçağın gövdesinin piste sürttüğü sırada alevlerin çıktığı görüldü. Bir süre sürüklendikten sonra pistte duran uçağın bulunduğu noktaya giden itfaiye ekipleri, uçaktaki yangını söndürmek için müdahalede bulundu. O sırada uçaktan 2 kişinin çıktığı kameralara yansıdı. Yerel medya, uçakta 2 kişinin bulunduğunu ve durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

ABD'de iniş takımları açılmayan uçak gövdesinin üzerine indiSon Dakika

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş'tan koronavirüs açıklaması: Mevcut sayılar tüylerimizi diken diken edecek seviyede
Rusya'yı koronavirüs vakalarını saklamakla suçlayan sendika başkanı görevden alındı Emekliler bayram ikramiyelerini tahsis numarasının son rakamına göre 7-11 Nisan tarihlerinde alacak