Son dakika... Düziçi'nde Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü kutlandı - Son Dakika

Son dakika... Düziçi'nde Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü kutlandı

09.04.2021 10:22
Son dakika... Düziçi'nde Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü kutlandı, System.String[]

Son dakika habere göre Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla tören düzenledi.

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla tören düzenledi.

Hükümet Konağı'nda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda İlçe Emniyet Müdürü Tuncer Yıldırım, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

Ardından Çamiçi Mezarlığı'nda Kuran okundu, şehitler için dua edildi.

Son dakika... Düziçi'nde Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Son dakika... Düziçi'nde Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü kutlandı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika... Düziçi'nde Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü kutlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayacak Avrupa Süper Ligi'nin kurucularının kaderi belli oluyor Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayacak Avrupa Süper Ligi'nin kurucularının kaderi belli oluyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı Termometre 41 dereceyi gösterdi, Adanalılar parklara akın etti Termometre 41 dereceyi gösterdi, Adanalılar parklara akın etti "Kimse hayal kurmasın" diyen ünlü anketçi: Kararsız ve dar gelirli seçmene sesini duyuran seçimi kazanır Acıların en büyüğü! Umutlarla beklediği hastane kapısından, minik oğlunun cansız bedeni ile çıktı Acıların en büyüğü! Umutlarla beklediği hastane kapısından, minik oğlunun cansız bedeni ile çıktı